Asistentka podnikového riaditeľa

Miesto práce
Ul.Dr. Schaefflera 1, 909 01 SKalica, okres Skalica
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom stretnutí s uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovanie dochádzky
spolupráca so mzdovým oddelením a ostatnými oddeleniami
evidencia DHIM
spracovanie podkladov pre výpočet prémií
vybavovanie a zakladanie korešpondencie
vypisovanie pracovných náplní
evidencia zamestnancov segmentu
výpis zmenových lístkov pri preradeniach
spracovanie a kontrola školení zamestnancov segmentu
pracovná pozícia na zástup počas materskej dovolenky

• Stabilné zamestnanie
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
• 13. a 14. plat
• Ďalšie finančné bonusy v hodnote od 1200 EUR / rok
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Flexibilný pracovný čas pre THP
• Vzdelávanie, odborný a kariérny rast
• Jazykové kurzy
• Atraktívny sociálny program

Uchádzač doručí na personálny odbor Schaeffler Skalica, spol. s r.o. svoju žiadosť, profesný životopis, kópiu dokladu o vzdelaní a súhlas na spracovanie osobných údajov
Po uzávierke výberového konania budú uchádzači informovaní o jeho ďalšom priebehu a výsledkoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • flexibilita
  • odolnosť voči stresu
  • komunikatívnosť
  • príjemné vystupovanie

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 1445407  Dátum zverejnenia: 14.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou pri osobnom stretnutí s uchádzačom