Technik bezpečnosti práce

Schaeffler Skalica, spol. s r.o.

Miesto práce
Dr.G. Schaefflera 1, 909 01 Skalica
Termín nástupu
19.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
upresnené pri osobnom pohovore s uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 -metodicky riadiť BOZP na segmentoch
 -vypracovanie a aktualizácia analýzy rizík a riešenie úrazov
 -zavádzanie projektov BOZP
 -školenie zamestnancov
 -vykonávanie previerok a kontrol BOZP vo výrobe
 -presadzovanie opatrení na zlepšenie BOZP vo výrobe

• nástupný plat cca 880€ brutto vrátane mesačných prémií a prislúchajúcich príplatkov
• 13. a 14. plat
• odmena za hospodárske výsledky firmy - Schaeffler bonus
• odmena za prítomnosť na pracovisku 500 €
• každoročná valorizácia miezd a prehodnocovanie príplatkov
• Doplnkové dôchodkové sporenie do 3% z hrubej mzdy
• stravovanie zamestnancov zabezpečené v modernej jedálni na všetkých pracovných zmenách
• príspevok pri narodení dieťaťa 100€
• príspevok za odporučenie nového zamestnanca 100€
• príspevky pri príležitosti pracovného alebo životného jubilea
• príspevok pri odchode do dôchodku
• príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
• odmeňovací systém za zlepšovacie návrhy zamestnancov
• ocenenie a odmeňovanie najlepšieho zamestnanca 400 €
• príspevok na bývanie
• Masážne pracovisko (masáže, parafínové zábaly)
• koncoročné darčekové poukážky
• športové a kultúrne podujatia
• letné tábory pre deti zamestnancov

uchádzač doručí osobne, prípadne poštou,e-mailom ( stermkta@schaeffler.com )na personálny odbor svoju žiadosť, životopis v slovenskom a nemeckom/anglickom jazyku, kópiu dokladu o vzdelaní a súhlas na spracovanie osobných údajov
-po termíne uzávierky budú uchádzači informovaní o ďalšom priebehu výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bezpečnostný technik, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

BOZP a PO výhodou

-osvedčenie bezpečnostného technika podmienkou
-prax v oblasti BOZP výhodou
-znalosť nemeckého, príp. anglického jazyka výhodou
-znalosť práce v MS Office
-samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť
-organizačné schopnosti
- schopnosť prezentovať sa
-zmysel pre tímovú prácu

Schaeffler Skalica, spol. s r.o. je súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou ložísk pre bežné i špeciálne uloženie a dielov pre automobilový priemysel a na Slovensku pôsobí od roku 1991. Schaeffler Skalica, spol. s r.o. je súčasťou súkromnej nadnárodnej spoločnosti SCHAEFFLER, ktorá patrí dnes k najväčším súkromným rodinným spoločnostiam v Európe a je vytvorená zo závodov, ktoré zastávajú vo svojom odbore popredné svetové postavenie.
Vlastníkmi spoločnosti SCHAEFFLER je rodina Schaeffler, ktorá založila v roku 1947 materskú firmu INA, teda v tomto roku oslávi 70. výročie od svojho založenia. Samotná Schaeffler Skalica, spol. s r.o. oslávila v roku 2016 svoje 25. výročie. Sídlom materského podniku je nemecké mesto Herzogenaurach.
V súčasnosti Schaeffler Skalica, spol. s r.o. zamestnáva 4 900 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Dr. G. Schaefflera 1
909 01 Skalica
ID: 1044667   Dátum zverejnenia: 9.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   upresnené pri osobnom pohovore s uchádzačom