Špecialista NVH (akustika vo vývoji produktu) na odd. R&D

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
od 1689 EUR/mesiac (mzdu tvorí základná hodinová mzda 8,29 EUR /hod. + 25% prémie); ďalšie nadtarifné zložky do 30% základu; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

◾podpora vývoja produktu vzhľadom na požiadavky NVH (noise, vibration, harshness) v oblasti elektromechanických systémov podvozkov vozidiel
◾stanovovanie NVH požiadaviek a špecifikácií simulácií a skúšok
◾realizácia NVH meraní s použitím senzorov zrýchlenia a sily na skúšobných staniciach a vo vozidle
◾tvorba skriptov pre automatizovanú analýzu dát na základe NVH meraní
◾tvorba reportov a prezentovanie výsledkov zákazníkom

◾V ZÁVISLOSTI OD PRAXE A PREUKÁZANÝCH SKÚSENOSTI JE MOŽNÉ DOJEDNAŤ VYŠŠIU NÁSTUPNÚ MZDU
◾13./14. plat
◾ jazykový príplatok
◾ odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
◾ príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
◾ príspevok na jazykové vzdelávanie
◾ zaujímavý sociálny program
◾ stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
◾ kompletný program zaškolenia
◾ sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
◾ 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba

Žiadosti posielajte mailom na adresu [email protected] predmete mailu uveďte prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika, strojárstvo, vozidlá a motory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
MathWorks Matlab - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

◾znalosť Müller-BBM PAK/Head Acoustic/MATLB Simulink – mierne pokročilý
◾ znalosť mechatronických systémov
◾ znalosť metód pre vyhodnotenie statickej či dynamickej pevnosti dielov
◾ znalosť metódy konečných prvkov
◾prax v oblasti NHV meraní a vývoja produktu výhodou
◾analytické zručnosti
◾práca v medzinárodnom tíme
◾dobré obchodné komunikačné schopnosti

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Pažická
Tel.: ++421 41 4205338
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 3578394  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1689 EUR/mesiac (mzdu tvorí základná hodinová mzda 8,29 EUR /hod. + 25% prémie); ďalšie nadtarifné zložky do 30% základu; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení