Zodpovedný za kvalitu vo výrobnom procese

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Od 1026 EUR/mesiac (mzdu tvorí základná hodinová mzda 5,04 EUR /hod. + 25% prémie); ďalšie nadtarifné zložky do 30% základu; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

◾ zabezpečenie dodržiavania zákazníckych požiadaviek v procese výroby
◾ koordinácia tímu pri riešení nezhôd v procese výrobe a nezhôd na výrobku
◾ riešenie reklamácii, nezhodných dielov
◾ systematická práca v oblasti kvality - dodržiavanie požiadaviek IATF16949
◾ vykonávanie kontrolných auditov na pridelených pracoviskách
◾ metodické vedenie pracovníkov výroby oddelenia z hľadiska kvality
◾ komunikácia so zákazníkom

◾V ZÁVISLOSTI OD PRAXE A PREUKÁZANÝCH SKÚSENOSTI JE MOŽNÉ DOJEDNAŤ VYŠŠIU NÁSTUPNÚ MZDU
◾13./14. plat
◾ jazykový príplatok
◾ odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
◾ príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
◾ príspevok na jazykové vzdelávanie
◾ zaujímavý sociálny program
◾ stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
◾ kompletný program zaškolenia
◾ sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
◾ 37,5 hod. pracovný týždeň; pracovná doba od 6:30

Žiadosti posielajte mailom na adresu [email protected]. V predmete mailu uveďte prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborné zručnosti:

◾ v prípade SŠ 2-ročná prax v oblasti kvality v strojárskej výrobe
◾ technické znalosti
◾ znalosť technickej dokumentácie, čítanie výkresov
◾ znalosť metodiky meraní
◾ práca s 8D reportom
◾ práca s FMEA
◾ znalosť nástrojov kvality (5Why, Ishikawa, iné...)
◾ štatistická regulácia procesov

Osobnostné predpoklady:

◾ organizovanie a plánovanie práce
◾ samostatnosť
◾ rozhodovanie
◾ analyzovanie a riešenie problémov
◾ jednanie s ľuďmi

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Pažická
Tel.: ++421 41 4205338
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 3470897  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1026 EUR/mesiac (mzdu tvorí základná hodinová mzda 5,04 EUR /hod. + 25% prémie); ďalšie nadtarifné zložky do 30% základu; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení