Účtovníčka

Schachermayer, spol. s r.o.

Miesto práce
Pestovateľská 12, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a spracovanie účtovných dokladov - pokladňa, banka, faktúry, interné doklady
- zodpovednosť za účtovanie v súlade s legislatívnymi predpismi a internými postupmi
- zodpovednosť za pridelené účtovné aktivity a bežné účtovné operácie
- podpora pri príprave podkladov pre audit a výkazov pre štátnu správu
- spracovanie dát v systéme SAP
- inventúra pokladní
- kontrola účtovných položiek a príprava platieb pre dodávateľov
- komunikácia s predajným tímom a zákazníkmi

- práca v mladom kolektíve
- priestor na sebarealizáciu
- ďalšie vzdelávanie v rámci pracovnej náplne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - základy

Počet rokov praxe

Účtovníctvo

Od úspešného kandidáta/kandidátky očakávame ovládanie podvojného účtovníctva na pokročilej úrovni a ideálne s 2-ročnou praxou v odbore. Znalosť SAP je výhodou. Po stránke osobnostnej by sa mal vyznačovať zodpovednosťou, serióznosťou a schopnosťou pracovať v tíme.

Obchodná firma zaoberajúca sa predajom stavebného a nábytkového kovania, spojovacej techniky, predajom kovoobrábacích a drevoobrábacích strojov a zariadení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Pestovateľská 12
821 04 Bratislava
ID: 1061185   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500