Hľadáme elektrikárov a mechanikov do Nemecka (na živnosť)/ihneď ! 20 €

SCC INDUSTRIEMONTAGEN GmbH & Co. KG

Miesto práce
Stiftsstraße 1, 09130 Chemnitz, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
20 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť ponúka prácu pre elektrikárov a mechanikov do Nemecka.
- Práca je na rôznych miestach v Nemecku (na živnosť)
- Nástup je možný ihneď - máme aj dlhodobé aj krátkodobé zákazky

Podmienkou je mať skúsenosti a vedieť sa dorozumieť v nemeckom jazyku.

Viac informácií ohľadom práce Vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom

- výhodné platové podmienky
- práca na živnosť
- pomoc pri hľadaní ubytovania - platíte si sami
- dlhodobé aj krátkodobé zákazky po celom Nemecku

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku pošlite na [email protected]
V prípade otázok ma môžte kontaktovať aj telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- vedieť samostane pracovať
- vedieť sa dohovoriť v nemeckom jazyku
- prax v odbore
- treba mať platnú živnosť

Sme medzinárodne pôsobiaca spoločnosť v strojárenskom priemysle. Naše Know-how a dlhoročné skúsenosti z nás robia špecialistou v oblasti priemyselných montáži. Predmetom našej spoločnosti je konštruovanie zariadení,montáž a údržba všetkých druhov.
Prostredníctvom naších kvalifikovaných montérov, technického a mechanického vybavenia všetkých druhov, bude každá Vaša zákazka úspešne dokončená.
Profitujte s naších dlhoročných skúsenosti, postavenia na trhu, profesionality a flexibility nášho projektového manažmentu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3200622  Dátum zverejnenia: 28.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 €