Koordinátor montáží

Scaserv s. r. o.

Miesto práce
Pri starom letisku 4, 831 07 Bratislava - Vajnory
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacbližšia špecifikácia mzdy pri osobnom pohovore, zamestnancovi bude vyplácaný 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia montáží lešenia
- vystavovanie objednávok pre submontážne organizácie
- kontrola stavu zmontovaného lešenia a jeho odovzdanie stavbyvedúcemu
- prebranie späť použitého diela k demontáži od stavbyvedúceho a následné odovzdanie k demontáži submontážnym organizáciám
- zabezpečenie odvozu nezmontovaného materiálu zo stavby
- kontrola úplnosti a čistoty lešenia pred demontážou
- prevzatie lešenia k demontáži
- zameranie stavieb
- kontroly lešenia počas jeho používania zákazníkom
- vedenie dokumentácie o montážnych prácach
- vedenie tabuľky koordinátora montáží
- kontrola dodržiavania pravidiel BOZP a PO na stavbách pri montáži a demontáži diela
- riešenie NK a poškodenia komponentov na stavbe

- mladý, dynamický kolektív
- príjemné pracovné prostredie
- služobný telefón, notebook
- služobné vozidlo aj na súkromné použitie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Technická zdatnosť a logické myslenie.
Zmysel pre organizáciu a prácu s ľuďmi.
Tímový hráč.
Iniciatíva, zodpovednosť, odolnosť voči stresu.
Orientácia na zákaznícky cieľ.

Spoločnosť zaoberajúca sa komplexnou dodávkou lešenárskych a debniacich systémov. Je strategickým partnerom významných spoločností na slovenskom stavebnom trhu pri montážnych prácach, prenájme, projekčnej činnosti a doprave lešenia a debnenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1944553  Dátum zverejnenia: 27.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac