Autoelektrikár / Automechanik Scania – Senec

SCANIA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 200 - 1 700 EUR/mesiacCelkové mzdové ohodnotenie spočíva v základnej a variabilnej zložke, na základe individuálneho výkonu (práca na zákazkách), v súlade s bonusovým systémom prislúchajúcim k danej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného autoelektrikára - automechanika do nášho tímu, skúseného v oblasti opravy motorových vozidiel a so záujmom rozvíjať sa v oblasti opravy nákladných vozidiel.

Pracovná náplň:
• realizácia opráv v rámci elektroinštalácie vozidiel
• oprava nákladných motorových vozidiel v súlade s technologickými postupmi
• diagnostika chýb a ich odstránenie - práca s diagnostickými prístrojmi
• mechanické opravy, bežné údržby
• zápis vykonanej práce do servisnej zákazky (Automaster)

Pracovná doba je organizovaná v 12hodinových zmenách, striedavo v krátkom a dlhom týždni.

• práca v medzinárodnej spoločnosti s dlhotrvajúcou tradíciou
• zaujímavé finančné ohodnotenie, v závislosti od výkonu na produktívnych hodinách
• príplatky za nadčas, soboty/nedele, sviatky
• podpora rozvoja zamestnancov: možnosť vzdelávania, tréningov
• možnosť kariérneho postupu
• práca v profesionálnom kolektíve
• príspevok na stravné nad rámec zákona
• bezplatné občerstvenie na pracovisku (nápoje, ovocie)

Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali svoj profesijný životopis prostredníctvom linku na www.profesia.sk.
Zároveň žiadame kandidátov o pochopenie, že budeme udržiavať kontakt len s vyhovujúcimi kandidátmi pre túto pracovnú pozíciu. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §23 do 1000V - Pokročilý
Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Pokročilý
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Autoelektrikár - Automechanik

Počet rokov praxe

2

• predchádzajúca skúsenosť s opravou motorových vozidiel so špecializáciou v oblasti autoelektriny je podmienkou
• osvedčenie elektrotechnika §21 - §23 je podmienkou
• skúsenosť s opravou nákladných prostriedkov je výhodou
• samostatnosť
• bezúhonnosť
• ochota vzdelávať sa
• Vodičský preukaz C je výhodou

Scania patrí k lídrom na trhu nákladných vozidiel na Slovensku.
Dodáva na náš trh ťažké nákladné vozidlá (nad 18t), diaľkové i mestské autobusy. Okrem predaja nových vozidiel, servisnej činnosti a predaja náhradných dielcov poskytuje spoločnosť ešte celý rad ďalších služieb, medzi ktoré patria predaj jazdených vozidiel, prenájom vozidiel, servisné zmluvy, nepretržitá servisná asistenčná služba a ďalšie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Recruiter
E-mail: poslať životopis
ID: 4542270  Dátum zverejnenia: 21.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac