HR Administrátor

SCANIA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 500 EUR/mesiacmin. 1500,- EUR / mes. (brutto) - výsledné mzdové ohodnotenie závisí od skúseností a seniority kandidáta (uvedený je plat v prípade plného úväzku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do stabilného tímu hľadáme nového člena zodpovedného primárne za nasledovné oblasti:

• Príprava všetkých dokumentov súvisiacich so zamestnaním (pracovné zmluvy, dodatky, dohody, potvrdenia atď.)
• Príprava dokumentácie pri nástupoch a výstupoch zamestnancov
• Správa osobných zložiek zamestnancov
• Podpora v procese nástupu a adaptácie nových zamestnancov (onboarding)
• Príprava podkladov k spracovaniu miezd
• Správa dochádzkového systému
• Pôsobenie v roli kontaktnej osoby v mzdových záležitostiach pre zamestnancov
• Poskytovanie podpory pri vzdelávacích aktivitách zamestnancov a v štipendijnom programe Mladí Profesionáli Scania
• Podpora v rámci HR reportingu

Pozn. pozícia sa obsadzuje na dobu určitú ako zástup počas materskej dovolenky.

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhotrvajúcou tradíciou
• podpora rozvoja zamestnancov: možnosť vzdelávania, tréningov
• práca v profesionálnom kolektíve
• Multisport karta
• príspevok na stravné nad rámec zákona
• možnosť čiastočného výkonu práce z domu
• bezplatné občerstvenie na pracovisku (nápoje, ovocie)
• iné benefity podľa benefit. systému spoločnosti

Pokiaľ Vás zaujala naša ponuka a Vaše skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, pošlite nám, prosím, Váš životopis prostredníctvom linku na www.profesia.sk. Zároveň prosíme kandidátov o pochopenie, že budeme udržiavať kontakt len s vyhovujúcimi kandidátmi pre túto pracovnú pozíciu. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Visio - Základy

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosť s oblasti HR administratívy, porozumenie HR procesov, systémov a HR dát je podmienkou
• Znalosť zákonníka práce je nutná
• Zmysel pre diskrétnosť v práci s dôvernými informáciami
• Zmysel pre tímovú spoluprácu, pro-zákaznícka orientácia
• komunikačné a prezentačné zručnosti
• IT zručnosti, aktívny používateľ MS Office

Scania patrí k lídrom na trhu nákladných vozidiel na Slovensku.
Dodáva na náš trh ťažké nákladné vozidlá (nad 18t), diaľkové i mestské autobusy. Okrem predaja nových vozidiel, servisnej činnosti a predaja náhradných dielcov poskytuje spoločnosť ešte celý rad ďalších služieb, medzi ktoré patria predaj jazdených vozidiel, prenájom vozidiel, servisné zmluvy, nepretržitá servisná asistenčná služba a ďalšie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Recruiter
E-mail: poslať životopis
ID: 4234553  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac