Vedúci servisu nákladných vozidiel (Budča)

SCANIA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Budča
Termín nástupu
asap, dohodou
2 000 EUR/mesiacFix min. 2.000,- EUR / mesačne - podľa seniority uchádzača + k pozícii patria odmeny podľa bonusovej schémy prislúchajúcej k pozícii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou zodpovednosťou vedúceho servisu je proaktívne rozvíjať a riadiť obchodné činnosti a operácie dielne s cieľom maximalizovať spokojnosť zákazníkov a zamestnancov, ako aj obchodnú výkonnosť prispievajúcu k ziskovému rastu spoločnosti Scania. Vedúci servisu sa garantovaním špičkových služieb poskytovaných riadiacimi pracovníkmi a rozvojom vzťahov so zákazníkom stará o to, aby zákazníci dôverovali dielni.
Kľúčové kompetencie:
• Správa dielne
o riadenie a plánovanie každodennej prevádzky servisu
o práca s odchýlkami a ich riešenie
o vedenie a motivovanie zamestnancov servisu ako aj obchodných zástupcov pre servisné služby
o zabezpečenie, aby boli práce boli vykonávané v súlade s predpísanými normami a predpismi v záujme zachovania jednotných kvalitatívnych štandardov
• Vzťahy so zákazníkmi
o rozvíjanie a riadenie vzťahov so zákazníkmi s cieľom splniť ich potreby a vytváranie služieb, ktoré napĺňajú budúce potreby zákazníkov
• Predaj servisných riešení v dielni
o zvýšenie predaja servisných riešení prostredníctvom tvorby, údržby a komunikácie o portfóliu služieb a riešení v závislosti od potrieb zákazníka
• Kontrolovať výsledky dielne
o rozvoj obchodnej činnosti dielne prostredníctvom kontroly rozpočtu, výsledkov a prevádzkových cieľov a podnikanie potrebných krokov na splnenie stanovených cieľov

• Práca vo významnej medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť vzdelávania a školení
• Služobné vozidlo aj na súkromné účely
• Telefón, notebook
• Multisport karta

Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali profesijný životopis prostredníctvom linku na www.profesia.sk. Zároveň žiadame kandidátov o pochopenie, že budeme udržiavať kontakt len s vyhovujúcimi kandidátmi pre túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilová technika, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Ideálny kandidát má viacročné skúsenosti z automobilového priemyslu na pozícii Vedúceho servisu a v kontakte so zákazníkom popredajných aktivít
• Zručnosti v oblasti manažmentu ľudí
• Technické skúsenosti
• Skúsenosti na obchodnej pozícii alebo podobné skúsenosti
• Dobré komunikačné, efektívne rokovacie zručnosti a zručnosti v ovplyvňovaní
• Výrazná orientácia na potreby interných a externých zákazníkov
• Skúsenosti s efektívnym riadením času a schopnosť dodržať prísne lehoty
• Schopnosť organizovať vlastnú pracovnú náplň a pracovnú náplň tímu
• Schopnosť identifikovať príležitosti pre rozvoj podnikania v zverenej oblasti
• Schopnosť prevziať iniciatívu a pracovať pod tlakom
• Vynikajúce zručnosti v oblasti služieb zákazníkom a schopnosť udržiavať a starať sa o kľúčové vzťahy
• Povedomie a uplatňovanie požiadaviek BOZP
• Všeobecné počítačové zručnosti
• Automaster, MULTI ako výhoda
• Slovenský jazyk - materinský, znalosť anglického jazyka je výhodou (B2)
• VP skupiny C je výhodou

Scania patrí k lídrom na trhu nákladných vozidiel na Slovensku.
Dodáva na náš trh ťažké nákladné vozidlá (nad 18t), diaľkové i mestské autobusy. Okrem predaja nových vozidiel, servisnej činnosti a predaja náhradných dielcov poskytuje spoločnosť ešte celý rad ďalších služieb, medzi ktoré patria predaj jazdených vozidiel, prenájom vozidiel, servisné zmluvy, nepretržitá servisná asistenčná služba a ďalšie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Recruiter
E-mail: poslať životopis
ID: 4040788  Dátum zverejnenia: 2.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac