Vedúci skladu náhradných dielov (Senec)

SCANIA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP, dohodou
1 100 EUR/mesiacZákladný plat min. 1.100,- EUR (brutto) / mesačne podľa seniority uchádzača + odmeny podľa bonusovej schémy prislúchajúcej k pozícii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na optimalizácii toku v procese poskytovania služieb. Zabezpečovanie procesu od objednávania dielov až po dodanie dielov včas a nákladovo efektívnym spôsobom, a podpora predaja dielov. Zabezpečenie vysokej dostupnosti, minimálneho viazaného kapitálu a následne podpora dodatočného predaja na maloobchodnej úrovni. Snaha o dobre organizovaný a nákladovo efektívny sklad. Neustále zlepšovanie spôsobu práce pri skladovaní na maloobchodnej úrovni.
Zabezpečenie dostupnosti správnych dielov v správnom čase pre servisnú prevádzku/prevádzku dielne.

o Objednávať diely na základe potrieb zákazníkov
o Podporovať prebiehajúce aj pripravované kampane
o Podávať správy; sledovať prevádzku, zaznamenávať všetky odchýlky
o Monitorovať, analyzovať štatistiky manipulácie s dielmi (marketing, KPI) pre zabezpečenie efektívnych zásob

Prevádzkovanie dobre organizovaného a nákladovo efektívneho skladu, s udržiavaním vysokého štandardu čistoty a poriadku a zabezpečením toho, že sklad a spoločné priestory sú udržiavané v poriadku.

o Vybavovanie prichádzajúceho tovaru; riešiť akékoľvek nezrovnalosti v súvislosti s objednávkou
o Predbežný výber dielov; vybrať a doručiť správne diely zákazníkom a dielni včas, dohodnúť doručenie alebo vyzdvihnutie
o Monitorovať zásoby, náhradné diely a zásoby, organizovať skladovanie podľa potreby
o Expedovať diely včas
o Administratíva a podávanie správ;
o Vybavovanie vráteného tovaru; riešiť záruky a odkúpený tovar

Podpora predaja dielov

o Monitorovanie, analýza štatistík manipulácie s dielmi (marketing, KPI) za účelom zabezpečenia efektívnych zásob
o Fakturácia a predaj na úver
o Vytvárať a rozvíjať vzťahy so zákazníkmi prostredníctvom poskytovania vynikajúceho zákazníckeho servisu
o Disponovať dostupnými informáciami o produkte
o Počúvať, čo zákazník potrebuje a odporučiť správne diely
o Spolupráca so servisnými poradcami

Pracovať v súlade s normami, predpismi a požiadavkami, stratégiami a postupmi, vypĺňať dokumenty a záznamy a udržiavať vysokú úroveň čistoty a poriadku v dielni.

o Zúčastňovať sa a prispievať ku každodenným nadväzujúcim stretnutiam
o Zapájať sa a prispievať k neustálemu zlepšovaniu prác v dielni
o Dodržiavať predpisy týkajúce sa bezpečnosti, zdravia a životného prostredia a bezpečných pracovných postupov

o Rozumieť a pracovať podľa DOS, aby sa zabezpečili jednotné štandardy kvality vo všetkých oblastiach podnikania
o Uchovávať a udržiavať nástroje a zariadenia pomocou kontrolného zoznamu
o Efektívne viesť, motivovať a riadiť personál

  • Práca vo významnej stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Možnosť vzdelávania a tréningov
  • telefón, notebook
  • Multisport karta

Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali profesijný životopis prostredníctvom linku na www.profesia.sk. Zároveň žiadame kandidátov o pochopenie, že budeme udržiavať kontakt len s vyhovujúcimi kandidátmi pre túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

  • Pracovné skúsenosti na podobnej pozícii z oblasti automobilového priemyslu - prostredia skladov
  • Všeobecné schopnosti a znalosti z oblasti skladov
  • Znalosť automobilového priemyslu a technická informovanosť o motorových vozidlách
  • Znalosť postupov a zákonov týkajúcich sa skladovania, balenia a spracovania odpadu
  • Organizačné a administratívne zručnosti
  • Zameranie na detail a schopnosť vykonávať úlohy starostlivo a presne
  • Vynikajúce zručnosti v oblasti služieb zákazníkom a schopnosť budovať a riadiť vzťahy
  • Efektívne riadenie času a splnenie prísnych lehôt
  • Schopnosť pracovať z vlastnej iniciatívy a pod tlakom
  • Všeobecné počítačové zručnosti (MS Word, MS excel – stredne pokročilý)
  • Licencia na vysokozdvižný vozík
  • Vodičský preukaz B; skupiny C je výhodou
  • Anglický jazyk A2 je výhodou

Scania patrí k lídrom na trhu nákladných vozidiel na Slovensku.
Dodáva na náš trh ťažké nákladné vozidlá (nad 18t), diaľkové i mestské autobusy. Okrem predaja nových vozidiel, servisnej činnosti a predaja náhradných dielcov poskytuje spoločnosť ešte celý rad ďalších služieb, medzi ktoré patria predaj jazdených vozidiel, prenájom vozidiel, servisné zmluvy, nepretržitá servisná asistenčná služba a ďalšie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Recruiter
E-mail: poslať životopis
ID: 3831490  Dátum zverejnenia: 21.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac