Veterinár na súkromnej klinike

Scandinavian language school

Miesto práce
Nórsko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
21 EUR/hod.presná výška platu sa odvíja od počtu rokov praxe, minimálna hodinová mzda je od 246 nórskych korún + príplatky, vypláca sa aj ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient v Nórsku, ktorý je jedným z popredných európskych poskytovateľov vysokokvalitných služieb starostlivosti o zvieratá s približne 480 klinikami po celej Európe, hľadá do svojho tímu veterinárov. Ambíciou spoločnosti je byť najatraktívnejším zamestnávateľom v oblasti veterinárnej medicíny, preto spoločnosť venuje svojim zamestnancom veľa úsilia a času, pretože chápe, že spokojnosť zamestnancov je kľúčom k celkovému cieľu ponúkať najlepšie možné zaobchádzanie so zvieratami a zákaznícky servis.
Spoločnosť ponúka prácu a výborné pracovné podmienky pre veterinárov, ktorí milujú svoju prácu v moderných klinikách v Nórsku - Stavanger, Drammen, Kristiansand.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Práca v tíme skúsených veterinárnych lekárov a ich asistentov - ošetrovanie domácich zvierat, diagnostika vnútorných chorôb, prevencia, očkovanie, starostlivosť o chrup a pod.
- Odborné konzultácie (často aj telefonicky)
- Návšteva pacientov a poskytovanie lekárskej pomoci v prípade núdzových volaní

POŽIADAVKY:
- Vzdelanie v odbore veterinárny lekár
- Prax na veterinárnej klinike (ideálne aspoň 3 roky)
- Výborná znalosť anglického jazyka (minimálna jazyková úroveň B2) - bude neustále potrebná pri každodennej práci, v tíme s kolegami a pri konzultáciách s klientmi po telefóne
- Podrobný životopis v anglickom jazyku

SPOLOČNOSŤ PONÚKA:
- Nórsky plat od 246 NOK/h a viac (plat závisí od toho, koľko rokov praxe už máte) + vysoké príplatky za nadčasy, večernú či víkendovú prácu
- Dynamické a zaujímavé pracovisko v tíme skúsených veterinárnych lekárov a asistentov na moderných klinikách so všetkým potrebným diagnostickým vybavením a možnosťou vybudovania úspešnej kariéry vo veterinárnej oblasti
- Bývanie v Nórsku (spoločnosť kompenzuje náklady na bývanie počas prvých 6 mesiacov)
- Pri nástupe do práce zamestnávateľ poskytne intenzívny týždenný tréning pre tých, ktorí prichádzajú za prácou prvýkrát. Po zaškolení podpora skúseného mentora po dobu troch mesiacov.
- Možnosť učiť sa jazyk
- Pomoc pri získaní pracovného povolenia na výkon regulovanej profesie v Nórsku

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

MVDr. - veterinárny lekár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozitivita, empatia, komunikácia a silný zmysel pre zodpovednosť

SLS (Scandinavian Language School) prináša od roku 2023 ponuku školení a práce pre slovenské všeobecné sestry, ktoré chcú vykonávať prax v Škandinávii. Spoločnosť je súčasťou skupiny Rotam AS spolu so SEIE AS a Continuum AB (dve ďalšie spoločnosti v skupine, ktoré ponúkajú pracovné zmluvy asistentom v škandinávskom zdravotníctve).

SLS (Scandinavian Language School) ponúka jazykové kurzy podporované vysoko kvalifikovanými učiteľmi online, z pohodlia domova každého študenta zapísaného do programu. Znalosť jazyka vám umožní pracovať a rýchlejšie sa adaptovať v škandinávskom zdravotníctve.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4706983  Dátum zverejnenia: 16.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 21 EUR/hod.