Obsluha strihacieho automatu

SCAME-SK, s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy 628/3, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strihacieho automatu:
- Nastavenie strihacieho automatu podľa výrobnej zákazky,
- Odoberanie, viazanie, balenie a označovanie nastrihaných káblov z automatu,
- režijná mzda
- Výkonové odmeny do výšky 20% z mesačnej mzdy
- Príplatky za nadčas,
- Dvojzmenná prevádzka,
- Práca vhodná pre mužov aj ženy.

- Stravné poukážky,
- Zaujímavý sociálny program.

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected] alebo poštou: SCAME-SK, s.r.o., Nábrežie Oravy 628/3, 026 01 Dolný Kubín spolu su súhlasom na spracovanie osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!!!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma SCAME-SK vznikla v roku 1996 ako jedna z výrobných pobočiek firmy SCAME zabezpečujúcich výrobu asi 800 druhov výrobkov z celkového počtu 9000 druhov a zastáva pozíciu distribútora celej produkcie pre východnú Európu.
SCAME-SK Pôsobí ako koordinátor vstupu výrobkov na trhy jednotlivých štátov a zaisťuje dodržiavanie všetkých predpisov a noriem daného štátu, prípadne zaisťuje nové testovanie výrobkov zakončené certifikátom štátu, do ktorého výrobok vstupuje. Stavia na budúcnosti firmy investíciami do vývoja nových technológií výroby a zdokonaľovania svojich výrobkov k spokojnosti zákazníka.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3003536  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou