Manažér pobočky Svet zdravia

Scallan s.r.o.

Banská Bystrica, Nitra, Trnava, okres Banská Bystrica, okres Trnava, okres Nitra
Termín nástupu
vieme upraviť podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu manažér siete pobočiek hľadáme skúseného, aktívneho človeka so skúsenosťami s vedením tímu zamestnancov, ktorý má pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu. Ponúkame kreatívnu a zodpovednú prácu a korektný prístup.

Vašou hlavnou náplňou bude:
- zodpovednosť za vedenie a výsledky pridelených pobočiek
- motivácia, hodnotenie a koučing podriadených zamestnancov a ich podpora pri plnení úloh
- pravidelné hodnotenie dosiahnutých výsledkov
- príprava návrhov na zlepšenie výsledkov
- riešenie operatívnych úloh

- zázemie úspešnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
- priestor na sebarealizáciu
- možnosť profesijného rastu
- flexibilný pracovný čas
- firemný mobil a notebook
- firemné auto aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

SŠ, VŠ vzdelanie
VP skupiny B, aktívny vodič
skúsenosti s vedením tímu, oddelenia alebo pobočky
skúsenosti v obchode v predaji služieb
schopnosť riadiť a motivovať tím
schopnosť vytvárať a udržovať vzťahy s klientmi
orientácia na výsledky

Spoločnosť Scallan s.r.o. dlhodobo prevádzkuje poradne v oblasti zdravej výživy pod značkou Nutriadapt. Máme detailne prepracovaný systém poradenstva. Tisíce našich klientov majú vďaka našim službám ľahší a zdravší život. Naši zamestnanci sú zaškolení do problematiky výživy a absolvujú vynikajúce školenia v oblasti komunikácie a predaja.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3186068  Dátum zverejnenia: 12.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou