Asistent/ka

SCAFFOLDING s.r.o.

Miesto práce
Československej armády, Martin
Termín nástupu
Ihneď, alebo po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
790 EUR/mesiac+ firemné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej kancelárie v Martine hľadáme šikovného asistenta/ku na front office - recepciu.
Náplň práce:
- administratívne činnosti,
- práca s PC, kopírovanie, tlač,
- správa sociálnych sietí spoločnosti,
- kompletizácia a skenovanie zmluvnej dokumentácie,
- rezervácie leteniek, trajektov a plánovanie služobných ciest
- objednávanie a evidencia skladových zásob,
- príprava občerstvenia pre hostí a iné.

- Stravné jednotky k výplate

-mobilný telefón

-možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu žiadame uchádzačov o zaslanie životopisu a motivačného listu na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka s príjemným vystupovaním, s organizačnými a komunikačnými schopnosťami, zmyslom pre poriadok a usporiadanie, aktívnou znalosťou AJ (pripravuje základné preklady, vypĺňa formuláre v AJ, komunikuje so zahraničnými úradmi), ktorého baví práca na počítači a má chuť napredovať.

Naša spoločnosť bola založená v roku 2011. Špecializujeme sa na oblasť stavebníctva a spolupracujeme na projektoch vo viacerých krajinách EU. V oblasti stavebníctva vieme zabezpečiť kvalifikovaných pracovníkov formou subdodávky alebo formou sprostredkovania živnostníkov. Zameriavame sa hlavne na nasledovné remeselné činnosti: montáž a demontáž lešenia, výškové práce, zváračské práce, stavebné práce a ostatné činnosti v oblasti stavebníctva.
ID: 4282798  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 790 EUR/mesiac