Sales consultant/representant – SW pro projektový management

SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod

Bratislavský kraj, Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 - 4 000 EUR/měsícFix+provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi obchodník pohybující se v IT (konkrétně prodeji softwaru/aplikací), kterému je jasné, že výsledky stojí na aktivitě a jsi v bodě, kdy hledáš odpovědnou a samostatnou práci?

Kam hledáme?
Do firmy vyvíjející software pro projektový management. Na trhu jsou již přes 20 let a pyšnit se mohou klienty po celém světě.

Koho hledáme?
- Jsi obchodník s akviziční zkušeností (min. 4 roky) a prokazatelnými výsledky
- Rychle se učíš (budeš prodávat software, který se stále vyvíjí)
- Jsi samostatný a dokážeš převzít odpovědnost
- Mluvíš anglicky (alespoň B2 – zvládneš schůzku v angličtině)
- Máš praxi s prodejem sw/infrastruktury/IT projektů

Co budeš dělat, resp. jak by Tvá práce probíhala?
- Budovat zákaznickou bázi na Slovensku – a to za pomoci marketingově vygenerovaných leadů + vlastní aktivity
- Schůzky probíhají jak osobní/tak remote formou (pouze B2B a primárně SMB segment)
- Klienty budeš nejen akvirovat, ale následně s nimi rozvíjet i další business
- Budeš v pravidelném kontaktu s českou Sales Directorkou a na začátku spolupráce tě bude čekat několik pracovních cest do Prahy kvůli onboardingu

Co ti za tvou práci můžeme slíbit?
- Skvělou odměna za skvěle odvedenou práci (fix + provize bez stropu)
- Naprostou svoboda, práci odkudkoliv a vlastní organizaci práce v kombinaci s maximálním systémovým a procesním supportem z Čech
- Perspektivní práci v oblasti IT, práce s unikátním softwarem, na který klienti „slyší“

Pokud tě pozice zaujala, nebo by ses chtěl/a dozvědět více, dej nám o sobě vědět (zde, Linkedin, mail) a pojďme si povědět víc. Budeme se těšit!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na benzin/ojetí auta, na chod kanceláře a další..

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývoj softwaru pro projektový management.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Information technology

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí Southwestern Family, mezinárodní skupiny firem s tradicí od roku 1855. Soustředíme se na rozvoj společností v oblasti Sales Consultingu a Human Resources.
V SBR Recruiting nehledáme lidi s nálepkou - hledáme potenciál.
Vyzkoušejte si nás - jsme připraveni!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3956181  Dátum zverejnenia: 24.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc