Stavbyvedúci/Koordinátor stavby

SBK,s.r.o. Vranov nad Topľou

Miesto práce
Vranov nad Topľou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
1 300 EUR/mesiacmzda je závislá od konkrétnych stavieb a aktivít, nie je konečná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizovanie, riadenie a koordinovanie stavebných prác,
vyhodnocovanie priebehu stavebných prác, sledovanie čerpania rozpočtu,
komunikácia so zástupcom subdodávateľov, investora a stavebným dozorom,
spolupráca s technickým oddelením spoločnosti

Hľadáme ambiciózneho človeka, ktorý bude dobre finančne ohodnotený.

Služobné auto (aj na súkromné účely) a mobil.

Miesto práce: Vranov nad Topľou – Východné Slovensko

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

inžinierské a pozemné stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
- riadiace schopnosti - práca s ľuďmi, koordinácia postupov prác
- pozitívny prístup

Podnikanie firmy zahŕňa rôzne aktivity hlavne z oblasti stavebníctva, zemných prác, produkcie kameniva z kameňolomu, recyklácie stavebných odpadov, ale aj cestnej dopravy, čistiacich a upratovacích prác, ako aj zimnej a letnej údržby verejných priestranstiev. Spoločnosť pôsobí prevažne na východnom slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2076172  Dátum zverejnenia: 8.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac