Vedúci technického oddelenia

SAYTECH s.r.o.

Miesto práce
Riazanská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Nástupný plat 1000 EUR brutto/konečná výška základnej mzdy závisí od skúseností, zručností a seniority kandidáta + 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý v spolupráci s našimi technikmi zabezpečí efektívne riešenie problémov a prevádzkových otázok našich zákazníkov (prevádzkovatelia parkovísk, lyžiarskych stredísk a štadiónov). Staneš sa dôležitou a priamou podporou našich zákazníkov a kľúčovým členom tímu.
Tvojou úlohou bude vedenie tímu technikov, zadávanie úloh a ich následná kontrola, organizovanie práce a zároveň podpora tímu v teréne.
Preto ak Ťa baví práca s ľuďmi, máš technického ducha a pozitívny prístup k práci a zároveň Ti nechýba optimizmus a vytrvalosť, radi Ťa privítame v našom tíme.
Oceníme Tvoj proaktívny prístup, samostatnosť a ochotu preberať nové úlohy.

Tvoje úlohy budú najmä:
- organizovanie práce servisného tímu
- zabezpečovanie dodržiavania denných postupov
- práca s PC a internými systémami
- práca v teréne spolu s technikmi v prípade potreby
- podpora HW a SW technikov
- telefonická komunikácia so zákazníkmi a aktívne riešenie ich otázok a problémov
• navrhovať nové spôsoby a metódy na zvýšenie efektivity zvereného oddelenia

Ak sa rozhodneš pre prácu u nás, určite oceníš:
- zaujímavú prácu,
- príjemné, pozitívne nabité prostredie a super kolegov,
- odborné vzdelávanie,
- možnosť sebarealizácie,
- otvorenú komunikáciu,
- flexibilnú pracovnú dobu,

Ak sme Ťa našou ponukou zaujali, daj nám o sebe vedieť zaslaním Tvojho aktuálneho profesného životopisu na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Saytech je certifikovaný partner rakúskej firmy SKIDATA AG, ktorá je svetovou jednotkou v prístupových riešeniach pre parkoviská, lyžiarske strediská a štadióny.
Už viac ako 40 rokov špičkové riešenia a služby firmy SKIDATA AG ponúkajú užívateľom najvyšší komfort a rentabilitu pri riadení vstupu vo viac ako 100 krajinách sveta s viac ako 10.000 zákazníkmi. Ako partner pri poskytovaní riešení sa spoločnosť SKIDATA AG špecializuje na koncipovanie rôznych obchodných modelov a lokálnych požiadaviek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3643995  Dátum zverejnenia: 17.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 1000 EUR brutto/konečná výška základnej mzdy závisí od skúseností, zručností a seniority kandidáta + 13 plat