Projektový manažér - EŠIF

Sayrus s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1600, v závislosti od schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme projektového manažéra, ktorý bude mať celý proces neinvestičných projektov "pod palcom", zabezpečí efektívnosť a transparentnosť.
Vašou úlohou bude:
* príprava, implementácia, koordinácia a riadenie projektov financovaných z externých finančných zdrojov
* vypracovávanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok
* implementácia projektu v súlade so schválenou žiadosťou
* zastrešenie plynulých procesov a monitorovanie jednotlivých aktivít projektu
* riadenie projektových tímov
* sledovanie dodržiavania harmonogramu a finančného plánu projektu
* kontrola efektívneho vynakladania finančných prostriedkov
* komunikácia s poskytovateľmi finančnej pomoci

samostatná a zodpovedná práca s pridanou hodnotou
priestor pre rozvoj a uplatnenie dobrých nápadov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* min. 2 roky praxe v oblasti prípravy a implementácie tzv. „tvrdých“ projektov z EÚ fondov; najmä z operačných programov : IROP, OP KŽP, OP ĽZ, PRV
* anglický jazyk na úrovni stredne pokročilý (B2)
* ukončený II. stupeň VŠ (alebo podobné odborné vzdelanie)
* aktívna znalosť balíka MS Office (Word, Excel, Powerpoint) a práca s ITMS2014+ výhodou
* podrobná znalosť príslušnej legislatívy (zákon o verejnom obstarávaní)
* skúsenosti s prípravou dokumentácie verejného obstarávania
* samostatnosť, organizačné schopnosti, prezentačné zručnosti
* vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť zaoberajúca sa riadením projektového cyklu, risk managmentom, analýzov ktitických miest v podnikaní a vzdelávaním v danej oblasti.
ID: 3623640  Dátum zverejnenia: 18.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1600, v závislosti od schopností uchádzača