Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Stavebný robotník

SaxuM RB s.r.o.

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacdiéty podľa platnej legislatívy, odmeny mesačne podľa výkonu, preplácanie nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Debnenie systémové
Debnenie tradičné
Betónovanie
Viazanie výstuže
Pomocné stavebné práce
Manuálna práca na stavbe na základe pridelených úloh
Ďalšie úlohy na základe pokynov nadriadeného

ubytovanie
mesačné prémie
preplácané cestovné
ďalšie benefity budú odprezentované na pracovnom pohovore

Pokiaľ to myslíte s prácou seriózne a chcete pracovať vo výbornom kolektíve ,len váhate lebo nemáte skúsenosti, naberte odvahu a dajte o sebe vedieť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebnictvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť
chuť učiť sa nové veci a zručnosti
lojalita
odolnosť voči stresu
fyzická zdatnosť
praktické myslenie

Stavebná spoločnosť zaoberajúca sa hlavne výstavbou železobetónových konštrukcií , mostov, tunelov. Realizujeme stavby na Slovensku s dodržaním platnej legislatívy, STN a EN . Veľký dôraz kladieme hlavne na kvalitu, termín a spokojnosť investora.
Prioritou pre nás je spokojnosť zamestnanca a bezpečnosť pri práci počas výkonu práce .
ID: 4097240  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac