Montážnik, montér

SAX - UUN spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skupinu montážnikov ( 3 osoby) so živnosťou na montáž kamenných pracovných dosiek.
- preprava kamenných pracovných dosiek na miesto montáže
- samotná montáž / inštalácia kamenných pracovných dosiek
- vodoinštalačné a elektroinštalačné znalosti vítané a extra platené
- zaškolenie a získanie polročnej praxe zabezpečené
- vstupný kapitál na náradie, pomôcky a dodávku podľa vzájomnej dohody
- vyžaduje sa inteligentný, seriózny prístup k práce a k zákazníkom
- pracovné pôsobenie vyžaduje cestovanie

Ak Vás naša pracovná pozícia zaujala, prosíme Vás pošlite Váš životopis na adresu: [email protected]
Kontaktná osoba:
Ing. Róbert Németh

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

vyžaduje sa zručnosť a flexibilita

Naša firma pôsobí na trhu od roku 2003, zaoberáme sa hlavne s výrobou kamenných pracovných dosiek. Máme rozsiahlu sieť partnerov po celom Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4067365  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.