Práca na TPP od 950€ mesačne

SAVYZA, s. r. o.

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nova ponuka prace LM International na TPP v Dolných Vesteniciach. Prvé tri mesiace 3 zmenná prevádzka (zaúčanie) potom možnosť prejsť do nepretržitej prevádzky. Hľadáme operátorov výroby-Gumár. Plat od 950 Eur + 8% VAR. Zložka mzdy/príplatky za zmenu /13. a 14. plat vo výške 75% základnej mzdy + 8% VAR. zložka mzdy

Nástup ihneď.

Email : [email protected]
Tel. č.: +421 911 802 801, +421 910 300 803

Plat od 950 Eur + 8% VAR. Zložka mzdy/príplatky za zmenu /13. a 14. plat vo výške 75% základnej mzdy + 8% VAR. zložka mzdy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Sme spoločnosť ktorá poskytuje služby s vysokým štandardom kvality, napĺňajúce individuálne potreby našich partnerov a dynamické požiadavky rozvíjajúceho sa trhu. Ponúkame komplexný servis v oblasti personálneho zabezpečenia pre výrobne firmy v odvetví automobilového priemyslu.
ID: 4553491  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac