Referent poistenia / technik vozového parku

SaVor spol. s r. o.

Miesto práce
Pri trati 25/A, 82106 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Ihneď, príp. dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nahlasovanie poistných udalostí
- komunikácia s poisťovňami, kompletizácia a predkladanie vyžadovaných podkladov pre riešenie poistných udalostí
- evidencia, správa a dosledovanie škodových prípadov, kontrola faktúr
- riešenie poistných udalostí pri úrazoch/ochoreniach zamestnancov v zahraničí
- administratívne riešenie prípadov a kontakt s políciou v zahraničí
- príprava a organizácia STK/EK
- evidencia a sledovanie OBU – cestné mýto, evidencia a kontrola kreditov
- práca s tacho-údajami vodičov
- evidencia a správa pokút, sledovanie platnosti dokladov vodičov
- kontrola a evidencia platobných kariet vo vozidlách,
- podpora a spolupráca s ostatnými oddeleniami

-zamestnanie s stabilnej spoločnosti
-možnosť budovania kariéry
-mladý kolektív

Životopis zasielajte v Slovenskom jazyka a tiež v ďalšom cudzom jazyku, požadovanom pre danú pozíciu.
Do žiadosti uveďte aj možný termín nástupu na dané pracovné miesto.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Znalosť Microsoft Office – užívateľ.
Zodpovednosť, spoľahlivosť, presnosť, zmysel pre detail, schopnosť pracovať samostatne

Medzinárodná dopravná spoločnosť v oblasti kamiónovej dopravy, dcérska spoločnosť rakúskej spoločnosti, so sídlom v Bratislave - Podunajské Biskupice.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Pri trati 25/A
821 06 Bratislava - Podunajské Biskupice

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Suhaj
E-mail: poslať životopis
ID: 3228999   Dátum zverejnenia: 10.2.2018