Grafik

SATUR TRAVEL a.s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 500 EUR/mesiacUvedená dolná hranica základnej mzdy predstavuje minimálne platové ohodnotenie. Konkrétna výška odmeny závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme posilu na pozíciu Grafik.

Hľadáme kreatívnu osobnosť, ktorá:

  • sa postará o vizualitu v každom komunikačnom kanály (sociálne siete, bannerové kampane, printové vizuály, newslettre, grafika interných projektov, katalógy, obchodné pomôcky a mnoho iných)
  • inšpiratívne sa vysporiada s množstvom a variabilitou komunikačných odkazov vo vizuáloch
  • zvládne udržať jednotný vizuálny koncept naprieč rôznymi mediatypmi a komunikačnými kanálmi
  • vytuní bohaté portfólio produktových fotografií do želanej dokonalosti.

Náš grafik/grafička:

  • má už prvé skúsenosti za sebou a chce ďalej rásť a učiť sa
  • bude aktívnou súčasťou tímu nielen online, ale aj offline (minimálne 3 x do týždňa)
  • vie priniesť nové myšlienky a obhájiť si ich
  • zvláda Adobe Photoshop, Illustrator a Lightroom na profi úrovni
  • ovládanie InDesign je výhodou

• Práca v cestovnej kancelárii prináša pre jej interných zamestnancov aj zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie.
• Poskytneme Ti možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.
• Čakajú Ťa zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity.
• V prípade potreby máš nárok na tzv. Sick days - dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.
• Možnosť Homeofficu.
• Samozrejmosťou je aj firemný mobil a notebook.

Reagujte zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku priamo cez www.profesia.sk.

Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme vás vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Váš súhlas.

V e-maile/alebo priamo v životopise prosím uveďte: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“. Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate na www.satur.sk v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov
- https://www.satur.sk/stranky/suhlas-na-ucely-evidencie-uchadzacov-o-zamestnanie/
- https://www.satur.sk/stranky/informacia-o-spracovani-osobnych-udajov-v-suvislosti-s-vyberovym-konanim/

Kontakt na zodpovednú osobu za osobné údaje v SATURe je [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Lightroom - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • kreatívne myslenie a hľadanie riešení
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • spoľahlivosť a zmysel pre dodržiavanie termínov
  •  precíznosť a dôraz na detaily
  • tímový hráč

Cestovná kancelária SATUR je jednou z najväčších slovenských cestovných kancelárií s dlhoročnou tradíciou, s ktorou každoročne do 150 krajín sveta a kedykoľvek počas celého roka cestuje 90 000 spokojných klientov. Cestovateľov zbalíme na pobytové a poznávacie zájazdy v Európe aj exotike, rodinné dovolenky, okružné plavby, lyžovačky, wellness pobyty a pod značkou Exclusive by SATUR aj na pobyty pre náročnejšiu klientelu. Sme členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr a medzinárodného združenia IATA.

viac informácii: www.satur.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vanessa Krčulová
E-mail: poslať životopis
ID: 4809931  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac