IT Technik/IT Špecialista

SATUR TRAVEL a.s.

Miletičova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou hlavnou náplňou práce u nás bude:
Správa koncových zariadení - PC, Notebooky, tlačiarne atď.,
Komunikácia s internými zákazníkmi a komplexné riešenie požiadaviek na koncové zariadenia,
Diagnostika a odstraňovanie porúch na diaľku, v prípade potreby na mieste,
Inštalácie SW na koncových zariadeniach,
Spolupráca na riešení požiadaviek na IT s ďalšími členmi tímu a externými dodávateľmi IT,
Zabezpečovanie bezproblémovej prevádzky hardvérovej infraštruktúry a počítačových sietí
Manažment IT majetku spoločnosti (nákup, odovzdávanie, správa skladu)
Návrh HW štandardov pre koncových užívateľov spoločnosti,
Občasné služobné cesty

Tvoja mzda bude zložená zo základnej čiastky, ku ktorej Ťa na pravidelnej báze na základe splnenia vopred stanovených cieľov a Tvojho výkonu odmeníme navyše.
Odmeňovací systém Ti radi vysvetlíme na osobnom pohovore.

Home office - U nás Ti poskytneme možnosť čiastočnej práce z domu a flexibilnej pracovnej doby.

Práca v cestovnej kancelárii prináša pre jej interných zamestnancov aj zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie, ale aj výhodné ceny leteniek.

Poskytneme Ti možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.

Čakajú Ťa zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity.

V prípade potreby máš nárok na tzv. Sick days - dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.

Reagujte zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku priamo cez www.profesia.sk.

Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme vás vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Váš súhlas.

V e-maile/alebo priamo v životopise prosím uveďte: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“. Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate na www.satur.sk v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov
- https://www.satur.sk/stranky/suhlas-na-ucely-evidencie-uchadzacov-o-zamestnanie/
- https://www.satur.sk/stranky/informacia-o-spracovani-osobnych-udajov-v-suvislosti-s-vyberovym-konanim/

Kontakt na zodpovednú osobu za osobné údaje v SATURe je [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Robíš túto prácu rád
Záujem veci zlepšovať
Komunikatívnosť
Zodpovednosť a schopnosť pracovať samostatne ako aj v tíme
Profesionálne jednanie a vystupovanie
Flexibilita
Lojalita
Schopnosť čítať manuály k HW/SW v anglickom jazyku

Cestovná kancelária SATUR je jednou z najväčších slovenských cestovných kancelárií s dlhoročnou tradíciou, s ktorou každoročne do 150 krajín sveta a kedykoľvek počas celého roka cestuje 90 000 spokojných klientov. Cestovateľov zbalíme na pobytové a poznávacie zájazdy v Európe aj exotike, rodinné dovolenky, okružné plavby, lyžovačky, wellness pobyty a pod značkou Exclusive by SATUR aj na pobyty pre náročnejšiu klientelu. Sme členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr a medzinárodného združenia IATA.

viac informácii: www.satur.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4549967  Dátum zverejnenia: 31.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac