Špecialista predaja/Predajca zájazdov cestovnej kancelárie - Bratislava

SATUR TRAVEL a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiacUvedená dolná hranica základnej mzdy predstavuje minimálne platové ohodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú aj Vaše skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, alebo kolegyňu, ktorí milujú cestovanie a cestovný ruch tak ako my! Ak máš skúsenosti s predajom a ešte k tomu aj z cestovného ruchu, hľadáme práve Teba!

Kto je u nás Špecialistom predaja zájazdov?
- Pravá ruka zákazníka – vždy pripravený zodpovedať na pobočke cestovnej kancelárie SATUR otázky, riešiť požiadavky zákazníkov, pomôcť splniť ich cestovateľské priania, poradiť a ponúknuť cestovateľské riešenia podľa požiadaviek zákazníkov.
- Miluješ cestovanie tak, ako my v SATURe – nehovoríme, že musíš mať obcestovaný celý svet, no čo-to o cestovaní by si mal/mala tušiť. Ideálne, ak máš skúsenosti z cestovného ruchu a predaja.
- Nemáš strach z osobnej komunikácie s klientom a zodpovednosť, flexibilita a samostatnosť Ti nie sú cudzie.

Čo bude Tvojou hlavnou náplňou práce?
- Predaj domácich a zahraničných zájazdov, slovenských, českých a rakúskych tour-operátorov, ako aj doplnkové produkty a služby (dopravné ceniny, predaj poistenia).
- Komplexná starostlivosť o klientov, evidovanie rezervácií klientov a monitorovanie ich úhrad, servis a poradenstvo v oblasti predaja zájazdov.
- Nielen aktívny, ale aj pasívny predaj produktov.
- Zodpovednosť za pokladničnú činnosť.
- Vedenie a spracovávanie vízovej agendy pre klientov.
- Komunikácia nielen v slovenskom, ale aj v cudzom jazyku.

Ako to u nás funguje?
- Pre našich zákazníkov sme "naživo" v pobočkách v nákupných centrách v Bratislave k dispozícii podľa otváracích hodín jednotlivých centier - v časoch od 9:00 do 21:00, pričom sa pracuje na zmeny, najmä so striedaním v podobe "krátky-dlhý" týždeň, alebo podľa dohody.

Tvoja mzda bude zložená zo základnej čiastky, ku ktorej Ťa odmeníme zložkou na základe Tvojho predaja a v neposlednom rade na základe obchodných výsledkov spoločnosti.
Výhody odmeňovacieho systému Ti radi vysvetlíme na osobnom pohovore.

Práca v cestovnej kancelárii zahŕňa aj informačné služobné cesty, kde sa raz za čas zoznámiš s niektorou z krajín, ktoré sú v našej ponuke pre klientov SATUR cestovnej kancelárie. Pomôže Ti to v následnej prezentácii a predaji klientovi.

Práca v cestovnej kancelárii prináša pre jej interných zamestnancov aj zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie.

Poskytneme Ti možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.

Čakajú Ťa zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity.

V prípade potreby máš nárok na tzv. Sick days - dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.

Reagujte zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku buď priamo cez www.profesia.sk, alebo svoj životopis v slovenskom jazyku prosím posielajte na e-mailovú adresu: [email protected]. Do predmetu emailu prosím nezabudnite napísať, na akú pozíciu reagujete.

Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme vás vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Váš súhlas.

V e-maile/alebo priamo v životopise prosím uveďte: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“. Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate na www.satur.sk v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov
- https://www.satur.sk/stranky/suhlas-na-ucely-evidencie-uchadzacov-o-zamestnanie/
- https://www.satur.sk/stranky/informacia-o-spracovani-osobnych-udajov-v-suvislosti-s-vyberovym-konanim/

Kontakt na zodpovednú osobu za osobné údaje v SATURe je [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou je vzdelanie v cestovnom ruchu/rozvoji.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Cestovný ruch/predaj

Počet rokov praxe

2

Obrovskou výhodou je prax v oblasti cestovného ruchu, konkrétne v cestovnej kancelárii. Ovládaš na komunikatívnej úrovni anglický, nemecký, alebo iný cudzí jazyk, ktorý je plus.

Očakávame, že si komunikátivny/a máš predajné zručnosti a ústretový prístup ku klientom. Nebojíš sa samovzdelávania, pretože produkt cestovnej kancelárie je potrebné pri predaji ovládať.

Ak z Teba bude sršať cieľavedomosť, spoľahlivosť, kreativita a nebojíš sa byť samostatný/á budeme sa tešiť.

Cestovná kancelária SATUR je jednou z najväčších slovenských cestovných kancelárií s dlhoročnou tradíciou, s ktorou každoročne do 150 krajín sveta a kedykoľvek počas celého roka cestuje 90 000 spokojných klientov. Cestovateľov zbalíme na pobytové a poznávacie zájazdy v Európe aj exotike, rodinné dovolenky, okružné plavby, lyžovačky, wellness pobyty a pod značkou Exclusive by SATUR aj na pobyty pre náročnejšiu klientelu. Sme členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr a medzinárodného združenia IATA.

viac informácii: www.satur.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4535907  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac