Asistent Contracting Manager pre CK Satur Travel

SATUR TRAVEL a.s.

Miletičova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 500 EUR/mesiacUvedená dolná hranica základnej mzdy "od 1500€" predstavuje minimálne platové ohodnotenie. Konkrétna výška odmeny závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuješ v cestovnom ruchu už niekoľko rokov a túžiš pracovať v sfére contractingu? Táto zaujímavá rola v oblasti cestovania by mohla byť ďalším krokom v Tvojej kariére.

Ak rád podporuješ manažment, si komunikatívny, baví ťa cestovanie a nebojíš sa vyjednávania, nie je Ti cudzia ani práca v office, dáta a Excel sú Tvoji kamaráti, máš ambíciu a drive, tak hľadáme práve Teba!

V súčasnosti obsadzujeme pozíciu Asistent Contracting manažéra. Na tejto pozícii budeš mať príležitosť naučiť sa a rozvíjať svoje asistenčné, obchodné a vyjednávacie zručnosti v oblasti cestovného ruchu. Táto pozícia Ti ponúkne úvod do zmluvných produktov cestovania.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- Byť pravou/predĺženou rukou Contracting manažéra.
- Vyjednávať konkurenčné ceny a podmienky pre všetky ponúkané cestovné služby.
- Dokomunikovať zmluvy s dodávateľmi a partnermi v súlade s nákupnou stratégiou našej cestovnej kancelárie.
- Účasť na product developmente a teda aktívna pomoc Contracting manažérovi pri vyhľadávaní obchodných príležitostí v podobe nových destinácií, nových hotelov a nových letových spojení.
- Príprava aktualizácie produktov a prezentáciách nových produktov alebo balíkov produktov.
- Podpora pri plánovaní služobných ciest a stretnutí s cieľom rokovať a opätovne prejednávať zmluvy.
- Spolupráca pri zabezpečovaní budovania a udržiavania existujúcich a nových dodávateľských a partnerských vzťahov s cieľom maximalizovať všetky obchodné príležitosti.
- Denná podpora Contracting manažéra, sledovanie vývoja predaja, organizácia business tripov, účasť na kľúčových rokovaniach a cestovateľských podujatiach a workshopoch.
- Kontrola produktu našej cestovnej kancelárie na webe a v katalógoch.
- Komplexná podpora Contracting manažérovi, produktovému a obchodnému oddeleniu.
- Cestovanie do destinácií a krajín podľa priorít.

Home office - U nás Ti poskytneme možnosť čiastočnej práce z domu a flexibilnej pracovnej doby.

Práca v cestovnej kancelárii prináša pre jej interných zamestnancov aj zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie.

Ako Asistent Contracting Managera Ťa čakajú časté služobné cesty.

Poskytneme Ti možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.

Čakajú Ťa zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity.

V prípade potreby máš nárok na tzv. Sick days - dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.

Reagujte zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku priamo cez www.profesia.sk.

Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme vás vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Váš súhlas.

V e-maile/alebo priamo v životopise prosím uveďte: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“. Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate na www.satur.sk v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov
- https://www.satur.sk/stranky/suhlas-na-ucely-evidencie-uchadzacov-o-zamestnanie/
- https://www.satur.sk/stranky/informacia-o-spracovani-osobnych-udajov-v-suvislosti-s-vyberovym-konanim/

Kontakt na zodpovednú osobu za osobné údaje v SATURe je [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou je vzdelanie v cestovnom ruchu/rozvoji.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v cestovnom ruchu, alebo na obdobnej pozícii výhodou

Všimneme si Ťa, ak:

- Máš aktívnu znalosť anglického jazyka - je nutnou podmienkou k pozícii. Znalosť každého ďalšieho cudzieho jazyka je iba plus,
- Máš prax na podobnej/obdobnej pozícii a prax v cestovnom ruchu to je pre nás veľkou výhodou
- Máš skúsenosti asistovať pri negociácii a pri vytváraní nových dodávateľských vzťahov sú taktiež výhodou,
- Máš vynikajúce organizačné schopnosti, cit pre detaily,
- Si silne pro-aktívna osobnosť, dynamická a flexibilná osobnosť,
- Máš excelentnú verbálnu a písomnú komunikáciu,
- Nie je ti cudzia samostatnosť, kreativita, pracovitosť, ochota,
- Máš všestranný cestovateľský prehľad,
- Vlastníš vodičský preukaz a si aktívny vodič,
- V neposlednom rade máš možnosť a ochotu cestovať do zahraničia podľa potreby,
- Pravidelné používanie balíka MS Office – Outlook, Word, Excel, PowerPoint Ti nerobia starosti.

Cestovná kancelária SATUR je jednou z najväčších slovenských cestovných kancelárií s dlhoročnou tradíciou, s ktorou každoročne do 150 krajín sveta a kedykoľvek počas celého roka cestuje 90 000 spokojných klientov. Cestovateľov zbalíme na pobytové a poznávacie zájazdy v Európe aj exotike, rodinné dovolenky, okružné plavby, lyžovačky, wellness pobyty a pod značkou Exclusive by SATUR aj na pobyty pre náročnejšiu klientelu. Sme členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr a medzinárodného združenia IATA.

viac informácii: www.satur.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4525303  Dátum zverejnenia: 18.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac