Asistent/ka generálnej riaditeľky CK Satur Travel

SATUR TRAVEL a.s.

Miesto práce
Miletičova, Bratislava
Termín nástupu
máj/jún 2023
1 300 EUR/mesiacUvedená je dolná hranica základnej mzdy "od 1300€", ktorá predstavuje minimálne platové ohodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú hlavne Tvoje skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokážeš zabezpečiť plynulý chod sekretariátu predstavenstva spoločnosti? Charakterizuje Ťa multitasking a profesionalita? Angličtina Ti nerobí problém? Dokážeš organizovať a plánovať náročný pracovný harmonogram manažérov? Baví Ťa aj administratíva? Chceš byť predĺženou rukou našej generálnej riaditeľky Noriky Fedorovej? Potom hľadáme práve Teba :)

Ako môže vyzerať Tvoj deň?
- Zodpovedáš za plynulý chod sekretariátu predstavenstva spoločnosti.
- Plánuješ a koordinuješ pracovný program a kalendár riaditeľky SATUR TRAVEL Noriky Fedorovej.
- Organizačne zabezpečuješ pracovné stretnutia, vybavuješ telefonické hovory, prijímaš návštevy a dbáš na spoločenskú etiku a kultúru spoločnosti.
- Máš na starosti prípravu a materiálne a technické zabezpečenie stretnutí a porád.
- Vyhotovuješ zápisy zo stretnutí a porád.
- Pomáhaš pri zabezpečení pracovných ciest svojej nadriadenej, vyúčtovaní pracovných ciest a nákladov generálnej riaditeľky.
- Vybavuješ bežnú korešpondenciu, internú aj externú, aj v anglickom jazyku, eviduješ dokumenty podľa interných predpisov a procesov.
- Operatívne podporuješ členov manažérskeho tímu pri rozličných úlohách a si podporou aj pre iných kolegov z oddelení naprieč Satur Travel.
- Zastrešuješ administratívne činnosti súvisiace s chodom sekretariátu predstavenstva spoločnosti.
- Občas pripravíš prezentácie a reporty pre stretnutia na lokálnej a medzinárodnej úrovni.
- V neposlednom rade kopíruješ kalendár generálnej riaditeľky.

Tvoja mzda bude zložená zo základnej čiastky, ku ktorej Ťa na základe splnenia vopred stanovených cieľov a Tvojho výkonu odmeníme navyše.
Odmeňovací systém Ti radi vysvetlíme na osobnom pohovore.

Práca v cestovnej kancelárii prináša pre jej interných zamestnancov aj zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie, ale aj výhodné ceny leteniek.

Ako asistentku generálnej riaditeľky Ťa čakajú aj služobné cesty nielen po Slovensku, ale aj do zahraničia, pozri si www.satur.sk :)

Poskytneme Ti možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.

Čakajú Ťa zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity.

V prípade potreby máš nárok na tzv. Sick days - dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.

Reaguj zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku priamo cez www.profesia.sk.

Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

Kontaktovať uchádzačov na 1.kolo pohovorov budeme od polovice marca 2023.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Teams - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Canva - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Asistentská pozícia

Počet rokov praxe

2

Všimneme si Ťa, ak:
- máš aspoň 2 roky praxe na asistentskej pozícii,
- máš dobrú znalosť anglického jazyka slovom aj písmom,
- máš výborné organizačné zručnosti a nebojíš sa multitaskingu,
- máš znalosť MS Office, Teams Ti nie je cudzí,
- si flexibilná/ý a zvládneš rôznorodé, aj ad-hoc úlohy,
- prinesieš nové nápady a riešenia,
- máš nadhľad, sršíš úprimnosťou, priateľským a férovým prístupom,
- máš cit pre detail a vytrvalosť.

Cestovná kancelária SATUR je jednou z najväčších slovenských cestovných kancelárií s dlhoročnou tradíciou, s ktorou každoročne do 150 krajín sveta a kedykoľvek počas celého roka cestuje 90 000 spokojných klientov. Cestovateľov zbalíme na pobytové a poznávacie zájazdy v Európe aj exotike, rodinné dovolenky, okružné plavby, lyžovačky, wellness pobyty a pod značkou Exclusive by SATUR aj na pobyty pre náročnejšiu klientelu. Sme členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr a medzinárodného združenia IATA.

viac informácii: www.satur.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4524092  Dátum zverejnenia: 24.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac