Recepčná/Recepčný - Hotel Park, Piešťany

SATUR TRAVEL a.s.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ASAP/dohodou
850 EUR/mesiacUvedená dolná hranica základnej mzdy od 850€/mesiac predstavuje minimálne platové ohodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú hlavne Vaše skúsenosti. K mzde prináležia samozrejme príplatky na základe Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu partnerskú spoločnosť MERK REALITY, a.s. obsadzujeme pozíciu Recepčnej/Recepčného, konkrétne do Hotela Park v Piešťanoch.

Čo bude Vašou náplňou práce?
- komplexné plnenie povinností v oblasti obsluhy recepcie,
- práca s pokladňou,
- komunikácia s hosťami hotela počas dennej služby,
- nočné služby v prípade potreby a dohody,
- príprava reportov na základe požiadavky nadriadeného,
- zodpovednosť za plynulý chod recepcie,
- práca s rezervačným programom HORES 10.

- zamestnanecká strava priamo v hoteli Park,
- možnosť využitia wellness a fitness priamo v hoteli Park,
- tímové a teambuldingové aktivity,
- zľavy z cien dovoleniek nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí od partnerských spoločností,
- zľavy na produkty a služby našej spoločnosti,
- príjemné prostredie hotela,
- tímová a rodinná atmosféra.

Reagujte zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku buď priamo cez www.profesia.sk, alebo svoj životopis v slovenskom jazyku prosím posielajte na e-mailovú adresu: [email protected].

Do predmetu emailu prosím nezabudnite napísať, na akú pozíciu reagujete.

Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme vás vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Váš súhlas.

V e-maile/alebo priamo v životopise prosím uveďte: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“. Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate na www.satur.sk v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov
- https://www.satur.sk/stranky/suhlas-na-ucely-evidencie-uchadzacov-o-zamestnanie/
- https://www.satur.sk/stranky/informacia-o-spracovani-osobnych-udajov-v-suvislosti-s-vyberovym-konanim/

Kontakt na zodpovednú osobu za osobné údaje v SATURe je [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax z rovnakej alebo podobnej pozície veľkou výhodou

Počet rokov praxe

1

Od kandidátov očakávame:
- príjemné a slušné vystupovanie,
- flexibilitu,
- samostatnosť,
- zodpovednosť
- a prozákaznícky prístup.
V neposladnom rade bude Vašim plus skúsenosť z práce na recepcii.

Cestovná kancelária SATUR je jednou z najväčších slovenských cestovných kancelárií s dlhoročnou tradíciou, s ktorou každoročne do 150 krajín sveta a kedykoľvek počas celého roka cestuje 90 000 spokojných klientov. Cestovateľov zbalíme na pobytové a poznávacie zájazdy v Európe aj exotike, rodinné dovolenky, okružné plavby, lyžovačky, wellness pobyty a pod značkou Exclusive by SATUR aj na pobyty pre náročnejšiu klientelu. Sme členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr a medzinárodného združenia IATA.

viac informácii: www.satur.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4508207  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac