Inštruktor tanca a hotelový animátor

SATUR TRAVEL a.s.

Miesto práce
Turecko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
od 4 Eur (hod) a iné výhody. Poskytujeme aj bezplatné letenky, ubytovanie, stravovanie a oblečenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cestovná kancelária SATUR Travel je najväčšou cestovnou kanceláriou na Slovensku. Už onedlho budeme oslavovať 100 ROKOV pôsobenia v cestovnom ruchu.

Staň sa členom nášho najlepšieho tímu animátorov v destinácií Turecko.

Tvojou náplňou práce bude najmä:
• Výuka tanca detí od 7 do 18 rokov
• Odborne organizovať a odborne viesť hodiny tanca
• Príprava a realizácia denných a večerných programov pre deti a dospelých
• Organizovanie a riadenie športových podujatí, aktivít a súťaží
• Práca v hotelovom medzinárodnom animačnom tíme
• Práca s deťmi, teenagermi, ale aj s dospelými

• zaujímavé finančné výhody
• práca v tých najlepších hoteloch
• skvelý tím animátorov
• možnosť kariérneho rastu a zaujímavé pracovné príležitosti
• bezplatná strava, ubytovanie a oblečenie
• bezplatné letenky, vrátane komplexného cestovného poistenia

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31. januára 2019.
Výberové konanie sa bude konať v dňoch 02.03.2019 v Bratislave a 03.03.2019 v Košiciach

- termín nástupu: Júl - August

Obsadzujeme pozície animátorov v destináciách: Taliansko, Cyprus, Turecko, Egypt, Chorvátsko, Grécko, Slovensko

Štruktúrované životopisy s fotografiou a motivačným listom posielajte na mailovú adresu: [email protected].
Potrebné informácie v motivačnom liste

• Uveď aký vzťah máš k deťom a tancu.
• Pracoval si už s deťmi ?
• Máš umelecké nadanie?
• Pracoval si už v kolektíve?

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme vás vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný váš súhlas. V životopise preto prosím uveďte: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“. Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate na www.satur.sk v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov

Kontakt na zodpovednú osobu za osobné údaje v SATURe je [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti s tancovaním rôznych tanečných štýlov
• Spoločenský typ a zmysel pre humor
• Pozitívny vzťah k deťom
• Pozitívny vzťah k športu
• Kreativita, zodpovednosť, samostatnosť, pracovitosť
• Príjemné vystupovanie
• Vynikajúce organizačné schopnosti
• Schopnosť improvizácie
• Znalosť anglického jazyka na úrovni pokročilý
• Znalosť iných jazykov je výhodou
• Umelecké nadanie

Cestovná kancelária SATUR je jednou z najväčších slovenských cestovných kancelárií s dlhoročnou tradíciou, s ktorou každoročne do 150 krajín sveta a kedykoľvek počas celého roka cestuje 90 000 spokojných klientov. Cestovateľov zbalíme na pobytové a poznávacie zájazdy v Európe aj exotike, rodinné dovolenky, okružné plavby, lyžovačky, wellness pobyty a pod značkou Exclusive by SATUR aj na pobyty pre náročnejšiu klientelu. Sme členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr a medzinárodného združenia IATA.

viac informácii: www.satur.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3558999  Dátum zverejnenia: 12.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4 Eur (hod) a iné výhody. Poskytujeme aj bezplatné letenky, ubytovanie, stravovanie a oblečenie