Referent odbytu v stavebninách-Pezinok

Satina s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
750 - 1 300 EUR/mesiac750 - 1 300 EUR/mesiac (750 EUR + 100 osobné ohodnotenie + peniaze naviac pri splnení obratu predajne + motivačné odmeny za výkon a lojalitu + prémie na základe výkonu práce + 13. plat za dochádzku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko sa nachádza v predajni stavebnín, priamy kontakt so zákazníkmi-predaj tovaru v predajni a sklade.
Spracováva ponuky, poskytuje poradenstvo, príjem a realizácia objednávok.
Práca s pokladňou.
Objednáva tovar a udržiava skladové zásoby a optimalizuje ich podľa potreby.
Komunikuje s dodávateľmi a so zákazníkmi vo zverenom rozsahu.
Vykonáva úlohy spojené s prevádzkou predajne.
Vybavenie-objednanie špedičnej služby s upresnením termínu.
Otváracia doba Po-Pia, 7:00-16:00 (So: 7:00-12:00)

Zamestnanie na HPP
Príspevok na stravovanie
Motivačné ohodnotenie
Zaškolenie
Príjemné pracovné prostredie
Jednozmenná prevádzka
Nákup tovaru na zamestnanecké ceny
Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na trhu už 26 rokov

Potrebné zaslať životopis v SJ a dohodnúť si e-mailom osobný pohovor. Ponuka platí až do obsadenia pozície.
Nástup : Január - Február 2021 alebo dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, stavebniny, obchod pre remeslá

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, zodpovednosť, technické a obchodné myslenie, samostatnosť, tímová práca, ambície profesného a platového rastu, skúsenosti s obchodom, predajom a komunikáciou so zákazníkom sú vítané.
Orientácia na zákazníka
SŠ vzdelanie s maturitou (stavebné zameranie výhodou)
Prax v predaji a znalosť v stavebníctve výhodou
Pozícia si vyžaduje ovládanie Slovenského jazyka.
Vyučený v obore predavač - výhodou
Bezúhonnosť

Sme rodinná firma s históriou od roku 1994 prevádzkujeme stavebniny. V našej ponuke nájdete stavebné materiály, záhradné a zámkové dlažby, izolácie, miešanie a tónovanie omietok a farieb, zatepľovacie systémy, sadrokartón a príslušenstvo, stavebná chémia, strešné krytiny, betonárska oceľ, tehly, pórobetóny, náradie a mnoho iných komodít pre stavbu, záhradu a hobby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4177793  Dátum zverejnenia: 7.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac