Údržbár

SATEL - SLOVAKIA, s.r.o., Hotel Satel***

Miesto práce
Mnoheľova 825, Poprad
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 - 800 a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie každodenných činností údržby hotela aj vonkajšieho okolia (parkovisko, trávnatý porast)
- drobné elektrotechnické zásahy a opravy (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, atď.)
- drobné stavebné úpravy a maliarske práce
- dodržiavanie interných smerníc, noriem a zásad BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci)

Uchádzači môžu posielať svoje žiadosti spolu s profesným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu so žiadosťami budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2018 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- všeobecná údržbárska zručnosť
- samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie voči klientom hotela

Hotel Satel*** v Poprade poskytuje ubytovacie, stravovacie a kongresové služby v turistickom centre mesta Poprad.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mnoheľova 825
05801 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marek Gončár
E-mail: poslať životopis
ID: 3447876   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 - 800 a príplatky