Údržbár

SATEL - SLOVAKIA, s.r.o., Hotel Satel***

Miesto práce
Mnoheľova 825, Poprad
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650 - 750 a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie každodenných činností údržby hotela aj vonkajšieho okolia (parkovisko, trávnatý porast)
- drobné elektrotechnické zásahy a opravy (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, atď.)
- drobné stavebné úpravy a maliarske práce
- dodržiavanie interných smerníc, noriem a zásad BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci)
- dvojzmenný pracovný čas

Uchádzači môžu posielať svoje žiadosti spolu s profesným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu so žiadosťami budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.11.2018 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Počet rokov praxe

1

- všeobecná údržbárska zručnosť
- samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie voči klientom hotela

Hotel Satel*** v Poprade poskytuje ubytovacie, stravovacie a kongresové služby v turistickom centre mesta Poprad.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mnoheľova 825
05801 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marek Gončár
E-mail: poslať životopis
ID: 3447876   Dátum zverejnenia: 19.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650 - 750 a príplatky