Vedúca / vedúci recepcie

SATEL - SLOVAKIA, s.r.o., Hotel Satel***

Miesto práce
Poprad, Mnoheľova 825/5
Termín nástupu
08.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou v závislosti od pracovných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a organizácia zamestnancov úseku recepcie hotela
- dodržiavanie hotelových štandardov
- rezervácia a predaj ubytovacích, stravovacích a doplnkových služieb hotela
- prideľovanie hotelových izieb
- zmenárenská činnosť
- práca s rezervačným systémom HORES a pokladňou
- spracovanie a vystavovanie hotelových účtov
- zodpovednosť za spracovanie dennej uzávierky, za správnosť účtovaných cien
- poskytovanie informácií

- odmeny na základe dopredaja hotelových služieb

Uchádzači môžu posielať svoje žiadosti spolu s profesným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu do 7. januára 2018.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu so žiadosťami budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.1.2018 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, schopnosť pružne reagovať na požiadavky hotelových hostí. Vítané sú skúsenosti s prácou na hotelovej recepcii.

Hotel Satel*** v Poprade poskytuje ubytovacie, stravovacie a kongresové služby v turistickom centre mesta Poprad.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mnoheľova 825/5
05801 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marek Gončár
Tel.: 0907337273
E-mail: poslať životopis
ID: 3263323   Dátum zverejnenia: 7.12.2017