Можливість для людей з України

Krajčírka

Sassalbo SK s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
ihneď
4,3 EUR/hod.horeuvedeý plat je nástupný plat + prémia + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šitie technických textílií - mopy, utierky, vrecia, obliečky

Jednosmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Textilný odbor

Spoločnosť Sassalbo SK s.r.o. pôsobí v nových moderných priestoroch a zaoberá sa výrobou čistiacich textílií, posteľnej bielizne a technických textilných výrobkov podľa požiadaviek zákazníkov. Spoločnosť Sassalbo SK s.r.o. je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Badertscher AG so sídlom vo Švajčiarsku. Pre viac informácií navštívte našu domovskú stránku www.badertscher.ch

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4789085  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.