Mechanik šijacích strojov

Sassalbo SK, s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba, opravy a odstraňovanie porúch výrobných zariadení, najmä šijacích strojov.
Nastavenie, inštalácia šijacích strojov, rezacích nožov a iných strojov, obsluha tkáčskych a šijacích strojov.
Preskúmanie a vykonávanie opatrení na zvýšenie efektívnosti.
Vykladanie a nakladanie tovaru

Ponúkame nezávislú a rozmanitú pracovnú činnosť s možnosťou profesionálneho a osobného rozvoja.

Žiadosť s životopisom pošlite prosím poštou na adresu spoločnosti alebo emailom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Mechanik šijacích strojov, mechanik, polymechanik, nastrojár, elektrikár.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Potrebná

Skúsenosti v oblasti mechaniky, montáže a údržby priemyselných výrobných závodov.
Pozícia je vhodná pre uchádzačov zaškolených ako mechanik šijacích strojov, mechanik, polymechanik, nástrojár.
Znalosti základov nemeckého jazyka výhodou.
Odolnosť, spoľahlivosť a flexibilita.

Spoločnosť Sassalbo SK s.r.o. pôsobí v nových moderných priestoroch a zaoberá sa výrobou čistiacich textílií, posteľnej bielizne a technických textilných výrobkov podľa požiadaviek zákazníkov. Spoločnosť Sassalbo SK s.r.o. je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Badertscher AG so sídlom vo Švajčiarsku. Pre viac informácií navštívte našu domovskú stránku www.badertscher.ch

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4595522  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.