Koordinátor/ka procesu digitalizácie – Trainee (absolvent VŠ)

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
asap, príp. dohodou
Od 1 500 EUR/mesiac+ variab. mes. prémia: 80,- €. Ponúkaná základná mzda závisí od skúseností + možnosť získať polročné bonusy (podľa dosiahnutých výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľať sa na Implementovaní systém mLean (nastroja / SW pre podporu výroby)
Prispôsobovanie systému pre potreby závodu
Zaškoliť a koučovať užívateľov na procesy súvisiace so systémom mLean
Kontrolovať dodržiavanie systému
Vytváranie školiacich podkladov

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať polročné bonusy - podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy a iné školenia
Možnosť kariérneho rasu
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v Slovenskom aj Anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický alebo IT smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Ukončené vysokoškolské vzdelanie I. alebo. II. st. v roku 2022 alebo 2023
Výborné komunikačné schopnosti
Vzdelanie technického / IT smeru
Znalosť systém mLean.– výhodou
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii v Automotive – výhodou
Administratívne, organizačné a prezentačné schopnosti
Schopnosť vytvárať a validovať dokumenty
Odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci
Precíznosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, tímový hráč
Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
Anglický – aktívne – komunikatívna úroveň

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4566694  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac