Pracovník údržby v automobilovom priemysle v 3-zmennej prevádzke - Devínska Nová Ves

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Opletalova, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
asap
Od 1 210 EUR/mesiacod 1210,- + do 200,- variabilná zložka + príplatok za zmennosť a ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť a pracujte v automotive ako Pracovník údržby.
Vašou zodpovednosťou bude:
Operatívne riešenie problémov pri výrobe kokpitov v 3-zmennej prevádzke
Vykonávanie a aktualizácia preventívneho plánu údržby
Vykonávanie činnosti smerujúcich k stálemu zlepšovaniu
Spravovanie všetkých náhradných diely pre údržbu v súlade so znižovaním nákladov
Zabezpečovanie a aktualizácia pracovných návodov k strojným zariadeniam

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS
Príspevok na dopravu

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Ukončené min. úplné stredoškolské vzdelanie (s maturitou) technického smeru
Oprávnenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike, vyhláška 508/2009 Z. z. § 22 – podmienkou
Znalosť práce v programoch Eplan a STEP 7 – výhodou
Predchádzajúca skúsenosť a prax na podobnej pozícii
Predchádzajúca skúsenosť 3 – 5 rokov v automotive
Skúsenosť s riadiacimi systémami Simatic Schnaider - výhodou
Užívateľ Excel, Outlook – základy
Užívateľ SAP - výhodou
Komunikatívnosť, precíznosť, zmysel pre detail, tímový hráč
Ochota učiť sa nové veci a odolnosť voči stresu
Jazykové znalosti: Anglický alebo Nemecký jazyk – základy

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4541017  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 210 EUR/mesiac