HSE technik - so zodpovednosťou za životné prostredie a energie - Bratislava DNV

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacod 1 600,- (podľa skúseností) + variab. mes. prémia: 80,- €. Ponúkaná základná mzda závisí od skúseností + možnosť získať polročné bonusy (podľa dosiahnutých výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažment spotreby energii, vyhodnocovanie, analýzy a návrhy na zlepšenie
Komunikácia, sprevádzanie ext. firiem a kontrola ich činnosti spojených hlavne s Facility, energiami, odpadmi
Odpadové hospodárstvo – kontrola, návrhy zlepšení, optimalizácie
Priama komunikácia s vlastníkmi primysleného parku
Site security - kontrola pohybu ext. firiem / návštev
Pravidelne kontroly bezpečnostných zariadení
Hľadanie BOZP a iných rizík
Aktívne zlepšovanie BOZP podvedomia (Care Moment, Daily Message a iné)
Spoluzodpovednosť a aktívna účasť pri plnení normy TISAX - odstraňovanie odchýlok a navrhovanie a realizácia zlepšení
Zodpovednosť za prípravu na audity (TISAX, ENVIRO, ENERGY, int. audity)
Školenie v oblasti HSE, TISAX, ENVIRO, ENERGY ext. a int. zamestnancov
Ochrana pred požiarmi - komunikácia s externou spoločnosťou

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať polročné bonusy - podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy a iné školenia
Možnosť kariérneho rasu
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v slovenskom a anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ukončené minimálne úplné stredoškolské vzdelanie technického smeru
Skúsenosti vo výrobnom závode, nie je však podmienkou
Znalosť problematiky BOZP, ENVIRO a ENERGY oblasti
Skúsenosti s riešením problémov a metódami riešenia problémov
Výborné administratívne, organizačné a prezentačné schopnosti
Schopnosť efektívne komunikovať na všetkých úrovniach
Odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci
Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, tímový hráč,
Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
Anglický jazyk – aktívne – komunikatívna úroveň
Znalosť nemeckého jazyka – výhodou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4488834  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac