Brigáda - Bratislava DNV - Podpora HR pri vstupe do spoločnosti

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihenď
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame výhodnú brigádu študentom vysokej školy.

Náplň práce:
Evidovanie a usmerňovanie návštev pri vstupe do budovy a vykonávanie činností spojených s prácou HSE.

Práca sa vykonáva v čase od 07:30 do 16:00 hod - počas tohto času sa môžu vystriedať aj 2 brigádnici.
Približne na 20 hodín týždenne. Min 3 - 4 krát za týždeň (Pondelok - Piatok).

Váš životopis a motivačný list posielajte na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Zodpovednosť
Samostatnosť
Dochvílnosť
Komunikatívnosť

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4438882  Dátum zverejnenia: 4.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.