Procurement Planner - Trainee

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
asap, prípadne dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacPonúkaná základná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností + možnosť získať polročné bonusy (podľa dosiahnutých výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť ponúka ročnú stáž pre čerstvých absolventov vysokej školy (ukončený II. stupeň vysokoškolského štúdia v roku 2022) a príležitosť získať skúsenosti v oblasti materiálového plánovania a logistiky na pozícii:

Počas 12 mesiacov budete mať možnosť naučiť sa procesy:
Zabezpečiť dostupnosť materiálu
Plánovanie, objednávanie a sledovanie dodávok
Monitorovanie a spravovanie stavu zásob
Plánovanie prepráv a časových okien
Sledovanie termínov vo vzťahu k zmenovému manažmentu
Komunikácia so zákazníkom a dodávateľmi
Sledovanie a dokumentácia výkonu dodávateľa
Manažment kritických situácií dodávaného materiálu
Podpora pri manažmente obalov

Ponúkame Vám prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na 1 rok
Skúsený a dynamický pracovný tím
Príležitosť získať cenné skúsenosti za relatívne krátky čas
Možnosť získať polročné bonusy - podľa dosiahnutých výsledkov
Možnosť uplatnenia po skončení trainee kontraktu
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v Slovenskom a Anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čerstvo ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
Jazykové znalosti - Anglický jazyk aktívne – podmienka
Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
Schopnosť pracovať v dynamickom a rýchlo sa meniacom prostredí
Ochota učiť sa nové veci, tímovosť a ochota priložiť ruku k dielu
Príjemné vystupovanie, precíznosť, zmysel pre detail, zameranie na zákazníka
Výborné komunikačné zručnosti

Predchádzajúca skúsenosť a prax s materiálovým plánovaním / administratívou a logistikou - výhodou
Predchádzajúca skúsenosť v automobilovom priemysle, prípadne v oblasti logistiky - výhodou
Dobrá znalosť Microsoft Office (predovšetkým MS Excel)
Schopnosť porozumieť zložitým požiadavkám plánovania
Výborné administratívne, organizačné a prezentačné schopnosti
Výborné vyjednávacie schopnosti a schopnosť riešiť konflikty
Schopnosť efektívne komunikovať na všetkých úrovniach
Odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci, komunikatívnosť, zodpovednosť
Vytrvalosť, spoľahlivosť, rozhodovanie, zmysel pre detail, tímový hráč
Anglický jazyk – aktívne – komunikatívna úroveň - podmienkou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4364072  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac