IT technik (Ref. č.: 3 / 2019)

SAS Automotive s.r.o.

Miesto práce
Opletalova, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administrácia Windows a Linux serverov, kontrola logov, údržba PC, terminálov a tlačiarní, dochádzkového a prístupového systému, podpora užívateľov, zodpovednosť za SW a HW v závode
Podpora JIS-výroby počas 24-hodinovej prevádzky
Kontrola a archivácia výrobných a užívateľských dát
Spolupráca pri rozvoji procesov a systémov v rámci závodu, koordinácia požiadaviek ostatných oddelení s ohľadom na IT procesy
Zodpovednosť za zverené úlohy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1450,- € (podľa skúseností) + ročný bonus do výšky dvojnásobku mesačnej mzdy

Možnosť získať 13 max. 14 platov podla dosiahnutých výsledkov
Príspevok do DDS
Práca v stabilnej spoločnosti
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky posielajte motivačný list spolu s životopisom v slovneskom a aj v anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.5.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT prípadne Technicé

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

IBM i - základy
UNIX/Linux - základy
SAP - základy
IBM DB2 - základy
MySQL - základy
Administrácia Windows serverov - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - pokročilý
Microsoft Hyper-V - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - podmienkou
Znalosť nemeckého jazyk výhodou
Skúsenosti v zahraničí alebo práce v medzinárodnom tíme - vyhodou
Flexibilita
Komunikatívnosť
Schopnosť pracovať v dynamickom prostredí
Schopnosť analyzvať a rozhodovať
Prezentačné zručnosti
Zameranie na zákazníka
Profesionálny rozhľad
Ochota vzdelávať sa

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov, s 24% podielom na svetovom trhu.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: 100 % dcérska spoločnosť nemeckej SAS Autosystemtechnik Verwaltungs GmbH so sídlom v Karlsruhe. Spoločný podnik medzi Continental a Faurecia.

Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Opletalova 71
841 07 Bratislava 49

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne Oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3643516   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1450,- € (podľa skúseností) + ročný bonus do výšky dvojnásobku mesačnej mzdy