Teamleader - Plant Prelogistics / Packaging Technician

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1700,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za vedenie tímu a kontrolu prace zamestnancov na pozícii Plant Prelogistics / Packaging Technician
Sledovanie a vyhodnocovanie obehu rozličných typov obalových materiálov
Plánovanie potreby obalových materiálov pre široké spektrum dielov v automobilovom priemysle
Navrhovanie nových obalových prostriedkov a spolupráca s dodávateľom a odberateľom
Komunikácia s dodávateľmi a klientom
Koordinácia potreby obalových materiálov
Vypracovávanie zostáv o pohybe vratných obalov pre potrebu SAS alebo dodávateľa
Zadávanie nových obalových prostriedkov do systému
Optimalizácia nákladov dopravy pri zmene vratného obalu
Sledovanie opotrebovania obalov, prípadne zabezpečenie mimoriadnych opatrení pri nadmernom opotrebení

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v Slovenskom a Anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Ukončené min. úplné stredoškolské vzdelanie (s maturitou) technického smeru
Predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii (administrátor obalovej techniky, disponent, materiálový plánovač..)
Skúsenosti v automobilovom priemysle alebo v oblasti logistiky
Vyjednávanie o cene
Skúsenosť s ERP- a MRP- Systémom
Výborné organizačné zručnosti
Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
Užívateľ SAP, JIS
Veľký dôraz sa kladie na mlčanlivosť, schopnosť pracovať pod tlakom
Schopnosť komunikovať so zamestnancami z rôznych kultúr
Silný teamový hráč, orientácia na cieľ, iniciatíva
Anglický jazyk – pokročilý, znalosť Nemeckého jazyka – výhodou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3465695  Dátum zverejnenia: 7.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1700,- €