Manipulačný pracovník v sklade - práca na VZV

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Ihneď
1 040 EUR/mesiacod 1040.- € + variabilná zložka 140,- € + príplatky za zmeny + po zaškolení ďalších 50,- až 130,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Bratislava - Devínska Nová Ves

Máte prax ako pracovník v sklade?

Môžete do práce nastúpiť ihneď?

Náplň práce:

Vykládka, nakládka kamiónov
Vyskladnenie, zaskladnenie a preskladnenie materiálu
Zásobovanie montážnej linky a sekvenčných pracovísk
Práca so skenerom
Práca v 3-zmennej výrobe

Bonus za prítomnosť
Výkonnostný bonus
Zvýšenie mzdy po 6 mesiacoch
Možnosť získať 13. a 14. plat (až do výšky celého platu)
MOŽNOSŤ ZABEZPEČIŤ AJ UBYTOVANIE - ZDARMA
Firemné autobusy z obcí: Stupava, Malacky, Veľké Leváre, alebo Závod, Moravský sv.Ján, Sekule, Borský sv.Jur, Kúty, alebo Stupava, Lozorno, Jabloňové, Pernek, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica.
Zabezpečená aj kyvadlová doprava zo Zlatých pieskov a Ivánskej cesty, od Polusu, z hlavnej vlakovej stanice v Bratislave a z Lamača k SAS Automotive s.r.o. Bratislava Devínska Nová Ves
Príspevok na dopravu

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať a učiť sa
Technické myslenie, prípadná prax v sklade v oblasti automobilovom priemysle - výhodou
Flexibilita / schopnosť pracovať v tíme
Odolnosť voči stresu

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3322319  Dátum zverejnenia: 7.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 040 EUR/mesiac