Montážny pracovník - nástup ihneď - práca na Hlavný Pracovný Pomer (Ref. č.: 26 / 2018)

SAS Automotive s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 739.- € + variabilná zložka 102.- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Bratislava - Devínska Nová Ves

Máte prax ako montážny pracovník?

Môžete do práce nastúpiť ihneď?

Náplň práce:
Montáž plastových a elektrotechnických dielov na výrobnej linke pre autá VW, Porsche, Audi
Zodpovednosť za 100% znalosť aktuálnych montážnych postupov
Povinnosť dodržiavať stanovené pracovné postupy a interné smernice
Zodpovednosť za vykonávanú prácu v zmysle stanovených kvalitatívnych cieľov (samokontrola vlastnej práce)
Práca v 4-zmennej nepretržitej, 3-zmennej alebo 2-zmennej výrobe

Bonus za prítomnosť
Výkonnostný bonus
Odmena za odporúčanie zamestnanca 400.- €
Odmena za každú pracovnú pozíciu 5.- € (znalosť 5 pracovných pozícií odmena 100.- € )
Odmena za odpracovanie 5 nadčasov (5x3,75h) je 50.- €
Odmena za odpracovanie 10 nadčasov (10x3,75h) je 100.- €
Zvýšenie mzdy po 6 mesiacoch
Možnosť získať 13. a 14. plat (až do výšky celého platu)
MOŽNOSŤ ZABEZPEČIŤ AJ UBYTOVANIE - ZDARMA
Firemný autobus z obcí: Stupava, Lozorno, Jabloňové, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica
Zabezpečená aj kyvadlová doprava zo Zlatých pieskov a Ivánskej cesty, od Polusu, z hlavnej vlakovej stanice v Bratislave a z Lamača k SAS Automotive s.r.o. Bratislava Devínska Nová Ves
Príspevok na dopravu

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.1.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie, prípadná prax v oblasti automobilovom priemysle - výhodou,
Manuálna zručnosť a predpoklady pre montážnu prácu na linke
Flexibilita / schopnosť pracovať v tíme
Odolnosť voči stresu

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov, s 24% podielom na svetovom trhu.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: 100 % dcérska spoločnosť nemeckej SAS Autosystemtechnik Verwaltungs GmbH so sídlom v Karlsruhe. Spoločný podnik medzi Continental a Faurecia.

Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Opletalová 71
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zsolt Magyar
E-mail: poslať životopis
ID: 3322315   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 739.- € + variabilná zložka 102.- €