Head of Assembly Line (Ref. č.: 21 / 2017)

SAS Automotive s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 71, 841 07 Bratislava 49
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s riadením výrobných tímov v automobilovom priemysle?

Ponúkame Vám možnosť pracovať v našej spoločnosti na pozícii "Head of Assembly Line" so zodpovednosťou za plánovanie a správu zdrojov montážnych procesov a procesov internej logistiky pri výrobe stredových konzol.

Pracovné úlohy:
Zodpovednosť za plnenie plánu výroby, stanovovanie priorít, organizovanie práce a riadenie tímu zmenových majstrov
Zodpovednosť za kvalitu výrobkov a procesov, oprávnenie zastaviť linku a posudzovať, čo predstavuje nezhodu, ak vzniknú závažné odchýlky v procesoch alebo na výrobkoch
Zabezpečenie implementácie a aktuálnosť všetkých smerníc týkajúcich sa pridelenej linky
Implementácia všetkých preventívnych, predbežných a nápravných opatrení týkajúcich sa tímu, strojového vybavenia a dopravy
Zodpovednosť za plnenie a reporting definovaných indikátorov
Dohliadanie na dodržiavanie pracovných, bezpečnostných a iných interných pravidiel

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS
Príspevok na dopravu

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v slovenskom a aj v anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenské

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

A

Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. st. strojárskeho zamerania
Min. 5-ročná skúsenosť na podobnej pozícii
Znalosť normy ISO 16949
Schopnosť analyzovania a riešenia problémov
Skúsenosti s vedením tímov, výborné komunikačné a rozhodovacie schopnosti
Schopnosť vyjednávať, motivovať a delegovať
Spoľahlivosť, zodpovednosť, húževnatosť, tímový hráč
Profesionálny rozhľad, zameranie na zákazníka
Ochota učiť sa nové veci a odolnosť voči stresu
Užívateľ Word, Excel, Outlook – pokročilý
Užívateľ SAP – výhodou
Anglický – aktívne – komunikatívna úroveň - podmienkou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov, s 24% podielom na svetovom trhu.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: 100 % dcérska spoločnosť nemeckej SAS Autosystemtechnik Verwaltungs GmbH so sídlom v Karlsruhe. Spoločný podnik medzi Continental a Faurecia.

Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Opletalova 71
841 07 Bratislava 49
ID: 3211421   Dátum zverejnenia: 10.10.2017