Plant CQA Engineer (Customer Quality Assurance)

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 71, 841 07 Bratislava 49, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť so zákazníckou kvalitou v automotive?
Dohovoríte sa nemecky?
Chcete pracovať v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti?

Ak boli Vaše odpovede áno, tak práve Vám ponúkame jedinečnú príležitosť pracovať na pozícii "Plant CQA Engineer" so zodpovednosťou za komunikáciu so zákazníkom a zisťovanie problémov u zákazníka.

Pracovné úlohy:
Zodpovednosť za vedenie zákazníckych 8D reportov
Zodpovednosť za aplikovanie špecifických požiadaviek zákazníka
Hlásenie problémov s kvalitou u zákazníka vrátane identifikácie príčiny pomocou 8D Report
Zúčastňovanie sa pravidelných auditov produktu u zákazníka
Podpora procesu kontinuálneho zlepšovania
Oprávnenie k zablokovaniu a uvoľneniu dielov
Spolupráca pri riadení posudzovania možného vzniku rizík / P-FMEA
Spolupráca s produkčným tímom pri riešení všetkých otázok týkajúcich sa kvality
Koordinácia spracovávania chybných dielov u zákazníka vrátane zabezpečenia ich transportu do SAS

Ponúkame Vám prácu v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v Slovenskom a Nemeckom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ukončené min. úplné stredoškolské vzdelanie (s maturitou), prípadne vysokoškolské vzdelanie I. alebo. II. st.- technického smeru
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii
Znalosť FMEA, SPC, automotiv a VDA noriem - výhodou
Užívateľ Word, Excel, Outlook – pokročilý
Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť, húževnatosť
Precíznosť, zmysel pre detail, tímový hráč schopnosť presadiť sa, analyzovať
Asertivita, odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci
Výborné organizačné zručnosti
Nemecký jazyk – aktívne – komunikatívna úroveň - podmienkou
Znalosť ďalšieho jazyka – výhodou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2797067  Dátum zverejnenia: 3.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodu