Projektový manažér - špecialista čerpadlovej techniky.

SARMAT LT, s.r.o.

Miesto práce
Diakovská 3, Šaľa
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 800 EUR/mesiacPonúkaná mzda: od 1200 EUR brutto / finálna mzda však závisí od konkrétnych skúseností a znalostí uchádzača (možná dohoda na vyššej mzde) + stravné lístky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

"Projektový manažér - špecialista čerpadlovej techniky" bude mať na starosti vypracovanie projektov v oblasti vývoja a servisu priemyselných čerpadiel, ktoré sú alebo budú uvedené do prevádzky v tuzemsku i zahraničí pre klientov, ktorí sú významnými hráčmi v oblasti strojárskeho, energetického a petrochemického priemyslu.

Po preukázaní potrebných znalostí v danom odvetví navýšenie mzdy, teambuildingy, občerstvenie na pracovisku, mobilný telefón, cestovanie do zaujímavých krajín v rámci výkonu pracovnej činnosti, stravné lístky.

Záujemcov o pracovnú pozíciu prosíme zaslať životopis (CV) na emailovú adresu [email protected] v slovenskom.

Zamestnanec bude zaškolený našimi odborníkmi, pri ktorých garantujeme odborný rast v danej oblasti. Práca na tuzemských i zahraničných projektoch pre významných klientov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov vhodných pre danú pozíciu.

Tešíme sa na osobné stretnutie, spoluprácu, spoločný rast!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického zamerania - Energetické, strojárske alebo petrochemické odvetvie.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Húževnatý, pracovitý, chuť učiť sa nové veci, priateľský, so schopnosťou komunikovať so zákazníkom a s entuziazmom participácie na tuzemských i zahraničných projektoch pre zaujímavú klientelu.

Obchodná spoločnosť SARMAT LT, s.r.o. so sídlom v Šali má sieť pobočiek na Slovensku ako aj v zahraničí. Svoje výrobky exportuje do rôznych krajín sveta vrátane inštalácie a uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť sa zaoberá:
• Vývojom a výrobou priemyselných čerpadiel a točivých strojov
• Výrobou a distribúciou priemyselných armatúr a ich príslušenstva
• servisom, opravami, montážami a poradenstvom v oblasti priemyselných armatúr a čerpadiel

Počas viac než 25 rokov pôsobenia sa spoločnosť vyprofilovala do súčasnej podoby a je schopná prevziať kompletnú zodpovednosť a starostlivosť za výber, odporučenie, dodávku a servis tak, aby klienti dostali to najlepšie, čo trh komodít ponúka.

Cieľom našej spoločnosti sú spokojní klienti, slovenské a zahraničné spoločnosti pôsobiace v rôznych priemyselných oblastiach.
Zásadami a konkurenčnými výhodami spoločnosti SARMAT LT, s.r.o. sú kvalita, komplexnosť, zázemie a skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4025867  Dátum zverejnenia: 27.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac