Vedúci strediska Košice

SARMAT LT, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
1.3.2019
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat od 1100,- Euro + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie činnosti obchodného strediska Košice a východoslovenský kraj v oblasti predaja a servisu priemyselných armatúr a priemyselných čerpadiel

Stabilná práca na trvalý pracovný úväzok, služobné auto, pravidelný príjem, podnikové benefity.

Prosím len vážny záujem s požadovaným vzdelaním, ambíciami a praxou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, armatúry, čerpadlá

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

strojnícke vzdelanie, riadenie kolektívu, komunikatívnosť a znalosť sortimentu, obchodné vystupovanie,

Obchodná spoločnosť SARMAT LT, s.r.o. so sídlom v Šali má sieť pobočiek na Slovensku ako aj v zahraničí. Svoje výrobky exportuje do rôznych krajín sveta vrátane inštalácie a uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť sa zaoberá:
• Vývojom a výrobou priemyselných čerpadiel a točivých strojov
• Výrobou a distribúciou priemyselných armatúr a ich príslušenstva
• servisom, opravami, montážami a poradenstvom v oblasti priemyselných armatúr a čerpadiel

Počas viac než 25 rokov pôsobenia sa spoločnosť vyprofilovala do súčasnej podoby a je schopná prevziať kompletnú zodpovednosť a starostlivosť za výber, odporučenie, dodávku a servis tak, aby klienti dostali to najlepšie, čo trh komodít ponúka.

Cieľom našej spoločnosti sú spokojní klienti, slovenské a zahraničné spoločnosti pôsobiace v rôznych priemyselných oblastiach.
Zásadami a konkurenčnými výhodami spoločnosti SARMAT LT, s.r.o. sú kvalita, komplexnosť, zázemie a skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3589893  Dátum zverejnenia: 30.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat od 1100,- Euro + benefity