900 - 1 100 EUR

Regionálny manažér (junior)

SARIO

Miesto práce
Trnavská cesta 100, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie investičných projektov investorov s ohľadom na ich individuálne požiadavky, koordinácia riešenia projektu v regióne, príprava ponuky vhodných lokalít na západnom Slovensku pre realizáciu investičného zámeru.
- prieskum možností získavania priemyselných nehnuteľností v regionálnej oblasti a systémová administrácia a rozširovanie databázy nehnuteľností a nájomných objektov v pôsobnosti regiónu,
- zabezpečovanie a udržiavanie priamych kontaktov s VÚC a miestnou samosprávou, koordinácia regionálnych inštitúcií v procese investičného projektu a v príprave spoločných projektov a podujatí,
- vyhľadávanie a monitorovanie najvhodnejších partnerov pre tuzemské i zahraničné podnikateľské subjekty,
- budovanie vzťahov a poskytovanie asistencie podnikateľským subjektom v regiónoch,
- spolupracovanie s klastrami a ostatnými združeniami z jednotlivých priemyselných oblastí,
- prepájanie výskumno-vzdelávacích inštitúcií so súkromným sektorom, práca na projekte „PRAX PRE UNIVERZITY, RIEŠENIA PRE FIRMY“ s celoslovenským záberom.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

odmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z.z. - verejná správa

- perspektívne zamestnanie v stabilnej agentúre,
- zaujímavá a rôznorodá práca podnecujúca profesionálny a osobnostný rast,
- možnosť byť súčasťou skvelého tímu,
- možnosť podieľať sa na hospodárskom raste SR.

práca si vyžaduje časté služobné cesty v rámci západného Slovenska

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné, právnické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

nehnuteľností, investícií, obchod, event management, práca s ľuďmi, administratíva

SARIO's Slovak Investmentand Trade Development Agency, delivers complex services to both foreign and domestic investors and Slovak exporters, merging governmental support into integrated business coverage. Founded in 2001, SARIO played a major role in establishing several hundred investment projects in Slovakia and helped dozens of Slovak companies in identifying market opportunities and securing market niches all over the world. Having been recognized multiple times for its efforts SARIO is now focusing on investment promotion, especially R&D investment, Slovak export support and internationalization of Slovak small and medium size enterprises.

SARIO’s main asset is its people – youthful, dynamic, flexible, motivated, and talented. Encountering diverse and global challenges drives their pursuit of excellence and their performance ranks them among the very best in public administration.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SARIO
Bratislava, Trnavská cesta 100
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Personalne oddelenie
Tel.: +421910828336
E-mail: poslať životopis
ID: 3606261   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   odmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z.z. - verejná správa