Vedoucí skladu

Sari s.r.o.

Místo práce
Kralupy nad Vltavou, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Řízení VZV

Aktivní účast při venkovním nakládání/vykládání zboží

Příjem, výdej a kontrola zboží

Manipulace a inventarizace

Řešení náhlých a neočekávaných situací (opravy, zpoždění kamionů)

Organizace skladu

Vedení malého týmu lidí

Administrativa spojená s výdejem a příjem zboží

Aktivní spolupráce s logistickým centrem

Podílení se na implementaci nových technik vedoucích k usnadnění práce

Požadavky:

Obsluha VZV

SOU s výučním listem

Trestní bezúhonnost

Znalost práce na PC

Řidičský průkaz skupiny B

Pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, fyzická zdatnost

Proaktivní přístup

Praxe na obdobné pozici výhodou

Základní znalost anglického jazyka výhodou

Co nabízíme:

Kompletní zaškolení a zaučení do organizačních a technických postupů

Práci na HPP - nástup možný ihned

Zajímavé finanční ohodnocení po zkušební době

Možnost seberealizace a další profesní rozvoj

Mladý, přátelský a ambiciózní kolektiv

Mobilní telefon a počítač

Automobil pro služební účely

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám přes odpovědní formulář na těchto stránkách Váš strukturovaný životopis.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 4474888  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc